Php Script Ay Class - Kurumsal Scripti

La Câlin

Dengemde Yok, Dengimde.
Administrator
Awards
3
NullCash
12,585
Gizli metni görüntülemek için konuya cevap vermelisiniz.
a5fe97bd018c1a8e539e47c.jpg

SecoReis

Yeni Üye
Awards
1
NullCash
1,061
Çok teşekkür ederim bu script oldukça hoş görünüyor. Yetkim gelince direkt indireceğim scriptlerden biri.

Rebot

Yeni Üye
NullCash
203
Çok güzel bir scripttir, gayet akıcı. Satın almıştım daha öncesinde oradan biliyorum.
Mobil menüde ufak tefek sıkıntısı var. header.php'yi açın (2 adet header.php var) blog yazısı kısmı /haberler url'sine yönlendirilmiş onu /blog olarak değiştirin (mobil menü kısmında yer alıyor).

Rebot

Yeni Üye
NullCash
203
Bir müşterim için site hazırladım bu script ile. Ekstralar ekledim ekip için ekstra sayfa yazdım vs falan derken birşey farkettim bu yazılım tamamen baska bir scriptin düzenlemesiymiş. Resim klasörünü felan gezdim temizlemek için orijinal scriptin logosuna falan ulaştım her neyse X firmasının çıkardığı yazılımları da satın almışım buna da para vermiştim kötü oldu bu 😁😂

cronos86

Front end Developer
Null Starter
Awards
1
NullCash
2,987
Uyarı: içeriği görüntüleyebilmek için   Giriş yap veya   Kayıt ol
hocam piyasadaki herkes sanırım script aynı teması değişik son yazılımda web ofiside vs onlarda yapıyordu bildiğim :D sonrasında biz yıllarımızı verdik yazılıma sıfırdan yazıyoruz herşeyin en iyisini biz biliriz mahkemeye veriyoruz sizi lisansız kullanıyoruz vs kısacası ağız kokusundan başka bir şeye yaramıyor :D saydıklarım

Enez

Bilg. Müh. Öğrenci
NullVips Usta
Awards
1
NullCash
3,124
Paylaşım için teşekkürler, arşive gönderiyorum

• Etiketler
    ayof kurumsal ayof medya ayos script kurumsal script ücretsiz kurumsal script
  • DMCA compliant image