La Câlin

Dengemde Yok, Dengimde.
Administrator
Awards
3
NullCash
12,579
Merhaba Sayın, Nullvips Üyeleri Formumuzda Ne Olmasını İstersiniz iyi kötü önerilerinize açığız.
yakin zamanda moderatör alımlarımızda olucaktir.

semihsahin

DenizBera'm
Yeni Üye
Awards
1
NullCash
482
forumda alışveriş bölümü açılabilir aktif olarak grafik, web vb. tasarım işlerinde ücretli destek verecek yada ücretli destek isteyecek ücretli olarak script isteğinde bulunabileceği bir bölüm olabilir. ödemeler için bakiye sistemi olur bakiye ile ödeme yapılır biriken bakiye ile ister hesabını yükseltir ister bakiyesini çekebilir.

hyper38

NullVips Usta
Awards
1
NullCash
579
Bu Kullanıcı Forumdan Kalıcı Olarak Yasaklanmıştır.
Forumda Üyelerin Günde 1 Defa Girdikçe Nullcash Kazansın Aynı Siberdeyiz Formundaki Gibi Bir Sistemden Bahsediyorum Hocam Çok Güzel Olur Aksine Üyelerin Aktifliği Artar Hergün Gireceklerdir Foruma Ben Bu Şekilde Düşündüm Teşekkürler

La Câlin

Dengemde Yok, Dengimde.
Administrator
Awards
3
NullCash
12,579
Uyarı: içeriği görüntüleyebilmek için   Giriş yap veya   Kayıt ol

tiamo

Banned
Awards
1
NullCash
1,111
Bu Kullanıcı Forumdan Kalıcı Olarak Yasaklanmıştır.
Uyarı: içeriği görüntüleyebilmek için   Giriş yap veya   Kayıt ol
Konu guncellemeleri ve yenı konular son mesaja göre filtrelendiği için haliyle herkes mesaj kasıyor, anasayfa ust alan bölumunde en azından son yenı konulara gore listeleme daha uygun olur gibi, konulardada en yeni script en arkada 2021 konusu en başa geçiyor :(

namesis

RooTMasteR
NullVips Usta
Awards
1
NullCash
290
@Admin telegram grubu yapılacaksa eğer paket olmamak adına numaralar vs herkesi anonim şekilde göstermek bence daha mantıklı olabilir. hem gizlik hemde güvenlik açısından buda benim fikirim.

• Etiketler
    forum sistemi ne olsun? null php nulled nullvips forum kuralları nullvips.com xenfori nulled xenforo xenforo 2023 xenforo nulled
  • DMCA compliant image