Hoşgeldin Sayın Misafir ! Null Vips | Warez php Scriptler

Forumumuz henüz ücretsizken kayıt olun ileriki tarihlerde kalıcı olarak yeni üyeliklere kapanacak ve artık foruma erişiminiz olmayacaktır bu yüzden kayıt olmak 5 dakika sürmeyen bi işlemdir unutmayın ki din, dil , ırkınız bizi ilgilendirmez bizi ilgilendiren karakterinizdir.

ahmdusta

Yeni Üye
NullCash
0
Bu Kullanıcı Forumdan Kalıcı Olarak Yasaklanmıştır.
  • Daha önceden üye olduğum platformlar;
    Google da gördüğüm tüm yazılım ve crack uygulama platformları birçok yabancı(arap crack) forumlarında da üyeliğim var. Hangisine üye olmadığımı düşündüğümde hiç bir foruma karşı boş değilim hepsinin iyi ve kötü yönleri var.

• İlgi alanlarım;
    Yazılım, donanım, elektrik, elektronik, sağlık. Temelde Hemşire yim yalnız teknoloji ve elektroniğe karşı ciddi duygular besliyorum. Son 1 yıldır hemşirelik yapmıyorum uzun süre dil çalıştım yakında yurt dışına gideceğim bu aralar daha önce açık kaynak kodlu aldığım yazılım ve web sitelerini pazarlıyorum.

• Öğrenmek istedikleriniz,
    Php scriptleri kurcalıyorum ondan ona ondan ona birşeyler ekleyip deneme yanılma yöntemi ile yeni yeni şeyler öğreniyorum :D

• Sizi nereden buldu? Google' dan buldum. Admin hakikaten çalışıyor. google da bu kadar öne çıkabilmek üstelik kısa sürede zor diye düşünüyorum. Ama açık kaynak kodlu crackli siteler için bu iyi birşey mi kötü birşeymi onu bir düşünmekte fayda var.

• Nasıl bir forum ortamında olmayı hayal ederim? Sohbet bölümünü geç fark ettim aslında forumlar bilgi alışverişi için çok faydalı. Ciddi bir topluluk oluşturulabilirse milyon dolarlık projeler yapılabilir. Herkesin ilgi alanlarını tespit edip ayda bir toplantıların yapıldığı telegram vs gruplarla çekirdek kadroların oluşturulduğu bir forum herkes için faydalı olacaktır.

ahmdusta

Yeni Üye
NullCash
0
teşekkürler. paylaşımları gördükçe size katılmamak elde değil

La Câlin

Dengemde Yok, Dengimde.
Administrator
Web sitesi
nullvips.com
NullCash
12,442
Hoşgeldiniz.

ahmdusta

Yeni Üye
NullCash
0
teşekkürler

DMCA compliant image
1,833Konular
27,709Mesajlar
9,636Kullanıcılar
medusaxdSon üye
Üst Alt