Çözüldü Hepsi Burada Opencart 2X 3X Tüm Modülleri İle Birlikte ( Çözüm İçin Destek )

StolkMaze

Eğitim Ve Paylaşım Önemli Bir Yolculuktur.
NullVips Usta
Awards
1
NullCash
1,099
Merhabalar

Elimde HEPSİ BURADA
Opencart 2x 3x
uyumlu tüm modülleri ile birlikte bir yazılım mevcut. ( Tozlu raflardan)
Kurulumunu tamamlayamıyorum yani kısaca beceremedim.
Bu konu ile ilgili destek olursanız sevinirim.
Script aktif hale geldikten sonra forum da paylaşım yaparak bende ufakta olsa bir katkıda bulunmak istiyorum.

Alınan hata:

Warning: "continue 2" targeting switch is equivalent to "break 2". Did you mean to use "continue 3"? in C:\xampp\htdocs\vqmod\vqmod.php on line 591

Deprecated
: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in C:\xampp\htdocs\system\helper\utf8.php on line 650

Fatal error
: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_connect() in C:\xampp\htdocs\system\database\mysql.php:6 Stack trace: #0 C:\xampp\htdocs\vqmod\vqcache\vq2-system_library_db.php(12): MySQL->__construct('localhost', 'root', '', 'eticaret') #1 C:\xampp\htdocs\index.php(44): DB->__construct('mysql', 'localhost', 'root', '', 'eticaret') #2 {main} thrown in C:\xampp\htdocs\system\database\mysql.php on line 6

Şimdiden Teşekkür Ederim.
İyi Forumlar

Virüstotal : 49d1ddd59ed48faf985891b6eba9068c30ebcb79c31ebe305d4ec2a0423407bb

HEPSİ BURADA OPENCART DOSYASINI

Uyarı: içeriği görüntüleyebilmek için   Giriş yap veya   Kayıt ol

tiamo

Banned
Awards
1
NullCash
1,111
Bu Kullanıcı Forumdan Kalıcı Olarak Yasaklanmıştır.
senin sorunun cozumu php surumu kaynaklı gorunuyor hostngte kullanılan php surmun nedır ?

tiamo

Banned
Awards
1
NullCash
1,111
Bu Kullanıcı Forumdan Kalıcı Olarak Yasaklanmıştır.
php surumunu 7 ye cekıp öyle bir deneme yap googleden cpanel php sürüm değiştirme olarak bakabilirsin grselli

La Câlin

Dengemde Yok, Dengimde.
Administrator
Awards
3
NullCash
12,579
eksik dosyalar var sanırım

• Etiketler
    eticaret opencart script
  • DMCA compliant image