Kendi Kullandığım Font Listesi

ozan5454

NullVips Usta
Awards
1
NullCash
1,797
Tüm yazı tipleri C:\ Windows\Fonts klasöründe depolanır. Ayıklanmış dosyalardaki yazı tipi dosyalarını doğrudan bu klasöre sürükleyerek de yazı tipi ekleyebilirsiniz. Windows bunları otomatik olarak yükler.

link :
Uyarı: içeriği görüntüleyebilmek için   Giriş yap veya   Kayıt ol

BYMSA

NullVips Usta
Awards
1
NullCash
473
bilgisayara font yuklerken acele edecek veya cok heyecan yapacak arkadaslari simdiden uyarayim :) arkadaslar bilgisayariniza cok fazla font kurmaniz font tabanli calisan her programi öldürecektir. diyelimki siz 10k font yüklediniz. sonra photosop, illistrator, 3dmax...... vb uygulama icinde font secmeye izin veren butun uygulamalar yavaslayacak ve cökecektir. bu size genel bir bilgi olsun :) fontlar icin tesekkurler bi gözatacagim neler varmis icinde. lazim olan olursa bende de arsiv vardi :) birkac yüz bin tane font

BYMSA

NullVips Usta
Awards
1
NullCash
473
ayiklama isi insani yipratiyor ya bilirim. eskiden warez web sitem vardi. 2 TB ye kadar cikabilmistim tek basima. arsivi bul ayikla indir yukle ziple cikar bilmemne ve tek calisiyordum falan hala kenarda bir dunya arsiv bekliyor ama kim ilgilenecek, gecen yil siteyi kapattim baska islerim güclerim var artik :) para getiren islerle gectim. bu kadar halka iyilik yeter dedim. hatta ne gecen yili birkac yil olmus :) zaman ne cabuk gecmis

DMCA compliant image