Hoşgeldin Sayın Misafir ! Null Vips | Warez php Scriptler

Forumumuz henüz ücretsizken kayıt olun ileriki tarihlerde kalıcı olarak yeni üyeliklere kapanacak ve artık foruma erişiminiz olmayacaktır bu yüzden kayıt olmak 5 dakika sürmeyen bi işlemdir unutmayın ki din, dil , ırkınız bizi ilgilendirmez bizi ilgilendiren karakterinizdir.

Merhaba Nullvips Ailesi

berkant

Dark
Yeni Üye
NullCash
1
Merhabalar ben Berkant yazılım alanıyla ilgileniyorum. Bu nullvips ailesine katkı sağlamak için burdayım.

Daha önceden üye olduğunuz platformlar :
Uzun yıllardır R10 forumunda aktiflik gösteriyorum. Bunun dışında aktif olarak takip edebileceğim zamanım yoktu. nullvips forumunu
İlgi alanlarınız:
front end developer, tasarım programları, yazılım geliştirme,
Bizi nereden buldunuz:
google üzerinde bir script ararken forumunuza denk geldim. Bu scriptleri ufak bedel karşılığında (aktiflik ve mesaj sayısı) ücretsiz sağlamanız çok hoşuma gitti. (bu sayede forum üyeleri sürekli aktiflik ve sosyal bir ortam sağlanıyor ve bu çok güzel bir şey)
Nasıl bir forum ortamında olmayı hayal edersiniz:
Kendi karakterim olarak insanlara elimden geldiğince yardımcı olmayı severim. Bir konu üzerinde bilgim varsa başka bireylere de öğretmekten haz alıyorum. Yeri geldiğinde bildiğimi sandığım şeyleri başka insanlar tarafında münakaşası yapıldığında aslında bilmediğim çok yanları olduğunu görüyorum. Forum içerisinde üyelerin birbirlerine saygı, sevgi içerisinde bilgi ve donanımlarını ellerinden geldiği şekilde paylaştığı bir ortam hayal etmekteyim.

La Câlin

Dengemde Yok, Dengimde.
Administrator
Web sitesi
nullvips.com
NullCash
12,442
Merhaba hoşgeldiniz.
Warezim.net diğer forumumuzda daha aktif şekilde devam ediyoruz.

berkant

Dark
Yeni Üye
NullCash
1
Uyarı: içeriği görüntüleyebilmek için   Giriş yap veya   Kayıt ol
telegram grubuna katılım isteği gönderdim. En kısa sürede warezim.net forumunuzda yer almak için sabırsızlıkla bekliyorum. Başarılarınızın devamını dilerim. Harika bir düşünce yapısıyla muhteşem şeyler ortaya çıkarıyorsunuz tebrik ederim (y)

Vortex

Banned
NullCash
514
Bu Kullanıcı Forumdan Kalıcı Olarak Yasaklanmıştır.
Hoş Geldin

DMCA compliant image
1,833Konular
27,706Mesajlar
9,636Kullanıcılar
medusaxdSon üye
Üst Alt