Php Script Tümeva Haber Scripti Prime

canersalmanx

Yeni Üye
Awards
1
NullCash
833

1678929468363

Özellikler​

• Responsive Tasarım ve Admin Panel
Responsive önyüz ve admin panel sayesinde yönetim kolaylığı.
  • Microdata ve Schema.Org ile işlenmiş, arama motorları ile uyumlu.
Arama motorları için optimize edilmiş.
  • Haber ve Foto Galeri Infinity
Haber ve Foto Galeri de sayfayı kaydırdıkça yeni içeriğin gelmesi ile sayfa görüntülenme sayısının arttırılması.
  • Haber içerisine ilgili foto, video, anket ve galeri ekleyebilme.
Haber içeriğine galeri, video, anket ve anket bağlantıları ekleyebilirsiniz.
  • Site renk ayarlarını değiştirebilme
Renk ayarları sayesinde bir çok alanda renk özelleştirmesi yapabilirsiniz.
  • Sürükle / Bırak ile sıralama değiştirebileceğiniz blok sistemi
Sürükle/ Bırak sistemi ile reklam, kategori ve bloklarda sıralama değişikliğini kolaylıkla yapabilirsiniz.
  • Reklam alanlarına birden fazla reklam ekleyebilme, alt alta ya da slayt olarak listeleyebilme.
Reklam alanlarına alt alta ya da slayt şeklinde reklam ekleyebilirsiniz. Reklam alanı özelliğini liste ya da slayt olarak değiştirebilirsiniz.
  • Mobil girişlerde görünmesini istemediğiniz blokları gizleyebilme
Mobil ve Masaüstü için blokları aktif ya da pasif yapabilirsiniz. Örn: Spot’u anasayfa da gösterebilir, Mobil’de gizleyebilirsiniz.
  • Haber’e birden fazla fotoğrafla ekleyebilme, eklenen fotoğraflara içerik girebilme.Eklenen fotoğrafları alt alta ya da haber galeri olarak sayfalı olarak listeletebilme.
Haber’e kolaylıkla ek fotoğraf ve bu fotoğraflara ek metinler girebilirsiniz.Haberi foto haber yapmanız durumunda haber sayfalamalı haber formatında ise fotoğraf ve metinler alt alta listelenir.
  • AMP yönetimi
Amp sayfayı kapatıp/açabilir, reklam alanlarını kolaylıkla yönetebilirsiniz.
  • Google Analytics verilerini admin panelde görebilme
Admin panelde ziyaretçi sayılarınızı takip edebilirsiniz.
  • WebP Fotoğraf formatı
Arama motorları tarafından önerilen fotoğraf formatıdır.JPG’e göre daha hafif olması ile birlikte web sitenizde performans artışına olumlu etkide bulur.
  • Photoshop’suz Dev Manşet Fotoğrafı düzenleyebilme
Yönetim panelinden photoshop bilgisi gerektirmeden farklı renk, boyut ve gradient ile dev manşet fotoğrafını düzenleyebilirsiniz.

DEMO:

Uyarı: içeriği görüntüleyebilmek için   Giriş yap veya   Kayıt ol

İNDİR:

DB-X

Warezim Kings ✗
Awards
1
NullCash
1,754
@canersalmanx ellerine sağlık. Yanlızca şöyle bir sorun var script ioncube +lisans eminimki bu sorunu da çözersin paylaşırsın

DB-X

Warezim Kings ✗
Awards
1
NullCash
1,754
SQLDumpSplitter sql parçalayıp o şekil yüklemeniz gerekmekte

Programda bulunan Step 1: Chose file kısmından parçalayacağınız sql yedeğinizi seçmeniz.

Ardından Step 2 : set maximum filezile kısmından kaç mb, kaç kb ayarlamak burada diyelim 50 mb dosyanızı belirlediğiniz sayıya bölmektir. 50mb sql yedeğiniz varsa 10mb olarak ayarlarsanız 5 tane sql yedeği oluşacaktır.

Ardından Step 3 Chose target-directory kısmından parçalanan yedeğin nereye yukleneceğiniz seçmeniz.

Tüm ayarları yaptıktan sonra Execute butonuna tıklayıp sql yedeğin parçalanmasını beklemeniz.

Sonrasında sql yedeği parçalandıktan sonra phpmyadminden içe aktar kısmından yedeğinizi yukleyeceksiniz.

İlk önce parçalanan yedekde bulunan DataStructure.sql başlayan ilk yedeği yukleyeceksiniz ardında sırayla 1 2 3 partları yukleyeceksiniz.

sendexx

Yeni Üye
NullCash
0
arkadaşlar lisansı kırdım ancak dosyanın için deki veri tabanı tumevanın değil te bilişimin bu nedenle paylaşımda bulunanan arkadaşa teşekür ediyorum ancak tumeva primenin veridi tabanı sql paylaşırsa ben ful olarak burda paylaşacam.

sendexx

Yeni Üye
NullCash
0
arkadaşlar dosyanın tüm şifrelerini kırdım sadace swl lazım paylaşılan mysql dosyası tumeva primenin değil o nedenle çalışmıyor ben
haber siteme kurdum denedim ama sql olmadığı için kuramadım elinde tumevanın prime sql olan paylaşsın bende burada full paylaşacam

• Etiketler
    haber script tumeva
  • DMCA compliant image