World Of Wars ( Dünyalar Savaşı ) Strateji Oyunu Açıyorum Ogame Üsülü :)

cronos86

Front end Developer
Null Starter
Awards
1
NullCash
2,979
Merhaba arkadaşlar ogame tarzı scriptle çok uğraştım ve devam ediyorum yeni arayüzü geliştirmeye devam ediyorum oyunda bir çok alan eksik çok az bir süre sonra oyunu acacağım sizlere şimdiden bir kaç görsel koyacağım konu üzerine geliştirme ve yapılan her alan için paylaşımlar yapacağım umarım beğenirsiniz.

Oyundan Görseller:
Screenshot 4 Screenshot 5 Screenshot 6 Screenshot 7 Screenshot 8 Screenshot 9 Screenshot 10 Screenshot 12

La Câlin

Dengemde Yok, Dengimde.
Administrator
Awards
3
NullCash
12,563
bunu satıyorlardı r10da sanki hayırlı olsun şimdiden

DB-X

Warezim Kings ✗
Awards
1
NullCash
1,754
sizlere şimdiden bir kaç görsel koyacağım bize resim koymana gerek yok :) :ROFLMAO::ROFLMAO:
Tabiki işin espirisiydi.

Hayırlı olsun umarım emeklerinin karşılığını alırsın. açılışı yapınca haber edersin gelir dalarız oyuna

PERLL

NullVips Usta
Awards
1
NullCash
1,455
Hayırlı olsun kardeşim darkobitli günlere :) AÇılınca sal haber gelelim

cronos86

Front end Developer
Null Starter
Awards
1
NullCash
2,979
teşekkür ederim iyi dilekleriniz için :) oyunu açınca haber vericem moderatör alımlarım olacak :)

cronos86

Front end Developer
Null Starter
Awards
1
NullCash
2,979
merhaba arkadaşlar oyuna ırk sistemi entegresi tamamdır tasarımınıda hallettim bir kaç alan kaldı onlarıda tamamladımı inşallah sorunsuz başalarız oynamaya :)

35zmrve.png

jiodgaf.png

q6jdav1.png

boy50mh.png

a6l9x12.png

cronos86

Front end Developer
Null Starter
Awards
1
NullCash
2,979
Arkadarşlar aranızda webview yapmayı bilen varmı oyun için lazımda yardımcı olabilirmisiniz bana

sadece uygulama açılırken splash ekran goruntusu ve yatay mod diğer js destekleri mevcut oluyordu bildiğim bu iki işlemi yaptıramadım eğer yapabilen varsa yada elinde varsa yardımcı olabilirmisiniz tam olarak anlamadım android studio işlemini :(

DB-X

Warezim Kings ✗
Awards
1
NullCash
1,754
bu oyun ne oldu adresi ne :)

cronos86

Front end Developer
Null Starter
Awards
1
NullCash
2,979
hocam 5 adet oyun yapıyorum bu oyunla beraber sonrasında lisans alacağım bayadır uğraşıyorum bunlarla ilgili ama kısa sürede aktif edeceğim buradan mutlaka bildiri yapacağım kafama taktım oyüzden vakit bulamıyorum oyunları tasarlamaktan :)

DMCA compliant image