SABİT Nullvips.com Hacklendimi ? Forumun Geldiği Üst Nokta 🏆

sabitli konu

La Câlin

Dengemde Yok, Dengimde.
Administrator
Awards
3
NullCash
14,654
LV
1

Merhabalar bugün çevrede dolaşan hacklenme durumları hakkında genel bilgi vereceğim konu biz kapattıktan hiç bi şekilde uzamaması ve saçma prim kasma olaylarına dönmemesi adına ufak bi açıklamadır.
---
Nullvips.com önceki adı olan ( NullSecurity.site ) Sahipleri Abim Dediğim Hatrı Sayılır İnsanlardı Hatta Eski Üyeler Tanır.
Lakin Artık Bazı Şeylerin Farkına Geçte Varılsa Gerekli Önlemler Alınmıştır.
--
Her neyse konu uzamadan bu insanların bana her ne kadar yararı olsada bi o kadarda zararları olmuştur forumu onlardan devir alalım belkide 3 seneden fazla olmuştur,
forum evet bana ait değil bende yukarıda belirttiğim insanlardan rica ile devir aldım çünkü onlar artık legale yönelmiş ve warez hayatlarına son vermiştir.
( bazı gereksizler hariç onlar işlerine gelmediği için rakip forumlarda hayatlarına devam ediyorlar sorun değil. )
ve evet yaşım buradaki %70 insanlardan küçüktür ama bilgim ve yazilim konuların bu yaş konusunu kesinlikle eşitler ki paylaşımlardanda bunu anlamışsınızdır.
forumu aldığımda birçok hata açıklar ve buna benzer şeyleri o zaman xenforo bilgim olmamasına rağmen bi şekilde zar zor hal ettim (1 hafta uykusuz kaldım ) ve forumu olabildiği son sisteme yani şuanki haline getirdim ve durmadım yanında 3-4 forumda daha açtım.
ve o zamanlar nullvips.com başından r10 hackerleri denen aveller tarafından hacklenmiş gibi gösterildi biliyorum bunlar her forumun başına illaki gelecektir doğal ve biz gibi warez siteleri için çok çok normaldir ve sonradan düşündüm sunucu sahibi olan eski adminler neden cpanel vb bilgilerimi paylaşmış olmasın ? çünkü birbirleriyle dostlar.
şüphe işin içine girince ben o sıra olan haksızlıklarıda göz önünde bulundurularak sunucumu farklı firmaya taşıdım zorlu süreçler vb geçirdim ve herşeye rağmen bıkmadım yine ayaktayız ve öylede kalıcak forumun bana bi getirisi yok kendini geçindiren bi sitedir ite köpeğe inat açık ve güncel kalacak.
ve son zamanlarda hacklenme olayları vb konuları açan forum konularıda forumu devir aldığım kişilerin yakın arkadaşları hatta o forumda rütbeleride mevcut,
paylaştıkları veritabanı dosyasına baktığımda eski veritabanı yani benim onların sunucusundan ayrılmadan önce alınan veritabanı.
kısacası insanoğlu o kadar karaktersiz olmuş ki gelinen nokta bu :)
Yazıyı Okuduğunuz Ve Bu Zamana Kadar Beni Destekleyen / Desteklemeyen Arkadaşlara Teşekkürümü Borç Bilirim.
İnsanlara Neden Güvenmemeniz Gerektiği Bi Kez Daha Anlamışsınızdır Umarım ;)
--
--
--
İyi Forumlar Dilerim.
NullVips.com

La Calin

trmunx

Yeni Üye
NullCash
0
LV
0

Uzun zamandır formu inceliyorum gayet güncel tutuyorsunuz warez paylaşımlar ve diğer konularda gayet başarılı şöyle söyleyeyim 7 senedir illegale töbeliyim fakat yazdığın yazıyı okudum istediğin az yapacaklarımı kimse hayel dai edemez 😉 şimdilik çok eskilerden biriyim (iscorbit) null

Security

Warezim Kings ✗
Awards
1
NullCash
10,000
LV
0

La Calin Hocam sizi tanıyalı baya oldu ve çok samimi üyelerle birebir ilgilenen warezin hakkını cidden veren nadir kaliteli insanlardansınız sizle beraber bu yolda olduğum için mutluluk duyuyorum forumun devamlılığı adına elimden geleni yapmaktan gurur duyar zevk alırım bende size teşekkür ederim kalın sağlıcakla

DB-X

Null Attackers
Awards
2
NullCash
1,754
LV
0

Sessizliğimi Ve Suskunluğumu koruyorum. Anladın sen

DMCA compliant image