• UYARI: Forum sitemize spam/toxic kullanıcılara yer verilmemektedir, Anlamsız Ve Kışkırtıcı Olmak Kalıcı BAN Sebebidir.
Reklam Alanı

Forum Kuralları

Admin

Root @
Katılım:30 Nis 2021
Mesajlar:29,114
Tepkime puanı:2,007
Puanları:1,530
Konum: Bristol
Web:nullvips.com
NullCash
1,694

Merhaba Sevgili Üyeler,

Forum Sitemizde Başlıca Uyulması Gereken Kuralları Sizlere Sıralıyorum;
1- Forum kurallarını okuyup konu altına "(Okudum & Anladım) kurallara 1. sefer uymazsam uyarı alacağım aynı zamanda aynı ay içerisinde 2. uyarıda banlanacağımı ve itiraz etmeyeceğimi kabul ediyorum" yazınız, yazmadığınız takdirde yada yazmayan üyeleri forumdan uzaklaştıracağız.

2- Forumdaki paylaşılan içeriklerden tamamı ile paylaşan üyeler sorumluluk altındadır.

3- [email protected] adresine gelebilecek şikayet mailinde konularınız kaldırılabilir, önem görülmez ise size bilgi verilmez.

4- Forum profilinizde bulunan "Web Sitesi Adresiniz" alanına en az 1 yıldır aktif kullandığınız bir web sitesini yazma zorunluluğunuz vardır.

5- Forumdaki düzeni ve ahlak kurallarını bozmayınız.

6- Her konu altlarına anlamsız yorumlar yapmayınız veya (Teşekkürler) (Bakalım) vb. yazmanıza gerek yoktur, forumda konular için (Beğen) butonu bunun için mevcuttur.

7- Başka forumlarda paylaşılan konuları burada KOPYALA / YAPIŞTIR olarak paylaşmanız yasaktır!

8- Alıntı olarak başka forumlardan içerik paylaşılması durumunda;

Uyarı: içeriği görüntüleyebilmek için   Giriş yap veya   Kayıt ol

Uyarı: içeriği görüntüleyebilmek için   Giriş yap veya   Kayıt ol

Uyarı: içeriği görüntüleyebilmek için   Giriş yap veya   Kayıt ol

Yukarıdaki şartların belirtilmemesi durumunda içerik silinir ve uyarı verilir, 2 uyarıda hesabınız 1 yıl yasaklanır.

9- Forum Sitemizde; yararlandığınız yada Satın aldığınız her içerikte yerel takip sistemi mevcuttur, takip sisteminin size bir zararı yoktur fakat başka platformlarda yada başkaları tarafından izinsiz kullanılması durumunda tespit edildiğiniz anda hem sunucu taraflı hem de forum taraflı yasaklanma işlemi yapılacaktır.
(Yerel Takip Sistemi) ayrıca
Uyarı: içeriği görüntüleyebilmek için   Giriş yap veya   Kayıt ol11- Forum sitemizi ticari amaç altında kötüye kullanmanız durumunda 2. uyarı sonrası 1 hafta uzaklaştırma cezası alabilirsiniz.
(Null Cash kazanmak için çok aşırı eski ve her yerde bulunan içerikleri paylaşmak veya 7/8. Maddeler.

12- Forum sitemizde hakaret ve iftira içeren içeriklerin paylaşılması yasaktır.

13- Forum sitemizde Null Cash ile yada Aboneliğinizin Doğrultusunda indirmiş olduğunuz scriptlerin/dosyaların bir başka üyeye özel mesaj yolu ile vb. satılması/takas edilmesi durumlarında hesabınız sonlandırılır.

14- Forum sitemizde kullanmış olduğunuz mail adresinin mail almama / geçersiz olması durumunda (Ücretli Abone) dahi olsanız 1. uyarı (24 saat içerisinde yeni mail adresi giriniz)'den sonra işlem yapılmaz ise hesabınız 1 hafta yasaklanır.

15- Üyelerimizin Forumda içerik paylaşma zorunluluğu yoktur, ancak paylaştıkları içeriklerde kötü amaçlı yazılım tespit edilmesi durumunda (Exploid/Virüs) vbz. durumlarda hesabınız 1 ay uzaklaştırılır ve paylaştığınız tüm içerikler temizlenir.

16- Forum sitemizde sormak istediğiniz soruları (Bir Sorum Var) kategorisinde konu açarak sorabilirsiniz, özel mesaj ile gelecek sorular artık kabul edilmeyecektir.

17- Forum sitemizdeki iletişim yollarından (Yöneticiler) ile iletişim kurabilirsiniz, aksi durumda yöneticiler acil olmayan durumlarda sizlere cevap vermeyeceklerdir.

18- Web sitemize "Proxy" ile girişler 29/06/2021 tarihi ile engellenecektir ve kişisel verilerin korunması kanununca verileriniz saklı tutulup 3. şahıslar ile paylaşılmayacaktır.

19- Foruma üye olan üyelerin (Rehber) kategorisinden faydalanarak forumu öğrenmesi ve kuralları okuması kesinlikle gereklidir.

Yukarıda verilmiş olan 19 maddelik kuralları okuduğunuzu beyan ve kabul etmeniz durumunda artık Null Security üyesi sayılacaksınız.


Uyarı: içeriği görüntüleyebilmek için   Giriş yap veya   Kayıt ol
İletişim Adreslerimiz
 
Son düzenleme:

Waylet

I ❤ Null Security
Banned
Katılım:1 Haz 2021
Mesajlar:5
Tepkime puanı:10
Puanları:60
NullCash
0
Moderatör tarafında düzenlendi:
  • Etiketler
    null security
  • Personalize