Hoşgeldin Sayın Misafir ! Null Vips | Warez php Scriptler

Forumumuz henüz ücretsizken kayıt olun ileriki tarihlerde kalıcı olarak yeni üyeliklere kapanacak ve artık foruma erişiminiz olmayacaktır bu yüzden kayıt olmak 5 dakika sürmeyen bi işlemdir unutmayın ki din, dil , ırkınız bizi ilgilendirmez bizi ilgilendiren karakterinizdir.

SABİT Forum Kuralları

sabitli konu
La Câlin

La Câlin

Dengemde Yok, Dengimde.
Administrator
Katılım
30 Nis 2021
Mesajlar
29,642
Çözümler
19
Tepkime puanı
6,972
Puanları
1,530
Konum
Bristol
Web sitesi
nullvips.com
NullCash
10,572

Merhaba Sevgili Üyeler,

Forum Sitemizde Başlıca Uyulması Gereken Kuralları Sizlere Sıralıyorum;
1- Forum kurallarını okuyup konu altına "(Okudum & Anladım) kurallara 1. sefer uymazsam uyarı alacağım aynı zamanda aynı ay içerisinde 2. uyarıda banlanacağımı ve itiraz etmeyeceğimi kabul ediyorum" yazınız, yazmadığınız takdirde yada yazmayan üyeleri forumdan uzaklaştıracağız.

2- Forumdaki paylaşılan içeriklerden tamamı ile paylaşan üyeler sorumluluk altındadır.

3- [email protected] adresine gelebilecek şikayet mailinde konularınız kaldırılabilir, önem görülmez ise size bilgi verilmez.

4- Forum profilinizde bulunan "Web Sitesi Adresiniz" alanına en az 1 yıldır aktif kullandığınız bir web sitesini yazma kendi tercihinize bağlıdır.

5- Forumdaki mail adresinizin yanlış olması ve hesabınıza ulaşamamanız durumunda giriş yapamazsanız yöneticiler bu konuda bişey yapamicaktır.

6- Her konu altlarına anlamsız yorumlar yapmayınız veya (Adsadasd) (bkm) vb. yazmanıza gerek yoktur spam olarak sayılır ve hesabınız yasaklanır.

7- Başka forumlarda paylaşılan konuları burada KOPYALA / YAPIŞTIR olarak paylaşmanız yasaktır!

8- Alıntı olarak başka forumlardan içerik paylaşılması durumunda;

Uyarı: içeriği görüntüleyebilmek için   Giriş yap veya   Kayıt ol

Uyarı: içeriği görüntüleyebilmek için   Giriş yap veya   Kayıt ol

Uyarı: içeriği görüntüleyebilmek için   Giriş yap veya   Kayıt ol

Yukarıdaki şartların belirtilmemesi durumunda içerik silinir ve uyarı verilir, 2 uyarıda hesabınız 1 yıl yasaklanır.

9- Forum Sitemizde; yararlandığınız yada Satın aldığınız her içerikte yerel takip sistemi mevcuttur, takip sisteminin size bir zararı yoktur fakat başka platformlarda yada başkaları tarafından izinsiz kullanılması durumunda tespit edildiğiniz anda hem sunucu taraflı hem de forum taraflı yasaklanma işlemi yapılacaktır.
(Yerel Takip Sistemi) ayrıca
Uyarı: içeriği görüntüleyebilmek için   Giriş yap veya   Kayıt ol11- Forum sitemizi ticari amaç altında kötüye kullanmanız durumunda 2. uyarı sonrası 1 hafta uzaklaştırma cezası alabilirsiniz.
(Null Cash kazanmak için çok aşırı eski ve her yerde bulunan içerikleri paylaşmak veya 7/8. Maddeler.

12- Forum sitemizde hakaret ve iftira içeren içeriklerin paylaşılması yasaktır.

13- Forum sitemizde Null Cash ile yada Aboneliğinizin Doğrultusunda indirmiş olduğunuz scriptlerin/dosyaların bir başka üyeye özel mesaj yolu ile vb. satılması/takas edilmesi durumlarında hesabınız sonlandırılır.

14- Forum sitemizde kullanmış olduğunuz mail adresinin mail almama / geçersiz olması durumunda (Ücretli Abone) dahi olsanız 1. uyarı (24 saat içerisinde yeni mail adresi giriniz)'den sonra işlem yapılmaz ise hesabınız 1 hafta yasaklanır.

15- Üyelerimizin Forumda içerik paylaşma zorunluluğu yoktur, ancak paylaştıkları içeriklerde kötü amaçlı yazılım tespit edilmesi durumunda (Exploid/Virüs) vbz. durumlarda hesabınız 1 ay uzaklaştırılır ve paylaştığınız tüm içerikler temizlenir.

16- Forum sitemizde sormak istediğiniz soruları (Bir Sorum Var) kategorisinde konu açarak sorabilirsiniz, özel mesaj ile gelecek sorular artık kabul edilmeyecektir.

17- Forum sitemizdeki iletişim yollarından (Yöneticiler) ile iletişim kurabilirsiniz, aksi durumda yöneticiler acil olmayan durumlarda sizlere cevap vermeyeceklerdir.

18- Web sitemize "Proxy" ile girişler 29/06/2021 tarihi ile engellenecektir ve kişisel verilerin korunması kanununca verileriniz saklı tutulup 3. şahıslar ile paylaşılmayacaktır.

19- Foruma üye olan üyelerin (Rehber) kategorisinden faydalanarak forumu öğrenmesi ve kuralları okuması kesinlikle gereklidir.

20- Yetkililer Arasındaki Tartışma, Forum Konularına Yansıtılmayacaktır, Çözülemeyen Sorunlar Admine PM İle Bildirilmelidir.

21- Forum Konularında Veya Özel Mesajlarda, Bölücülük, Irkçılık Ve Aşşağılayıcı Mesajlar Ban Sebebidir.

22- Forumumuzu Kullanan Tüm Üyeler Ve Yetkililer, Türkçemizi Düzgün Şekilde Kullanmak Mecburiyetindedir.

23- Üst Üste Yorum Yapıp Flood Görünümü Oluşturmak Yasaktır.

24- Telefon Numarası Ve Mail Adresini Nick Olarak Kullananlar BANLANACAKTIR !

25- Forumdaki hiç bir üyelik / aboneliklerde iade yoktur buna göre abonelik satın alınız.

26- Forumda Açılan Konu Başlıklarına, Kendi Nickini Yazmak Ve Karmaşık Bir Konu Görünümü Oluşturmak Yasaktır !

27- Foruma Üye Olan Herkes Bu Şartları Kabul Etmiş Sayılır..

28- Forumdaki düzeni ve ahlak kurallarını bozmayınız.


Yukarıda verilmiş olan 28 maddelik kuralları okuduğunuzu beyan ve kabul etmeniz durumunda artık Null Vips üyesi sayılacaksınız.


Uyarı: içeriği görüntüleyebilmek için   Giriş yap veya   Kayıt ol
İletişim Adreslerimiz
 
 • Etiketler
  null security
 • DMCA compliant image
  1,679Konular
  25,567Mesajlar
  7,337Kullanıcılar
  FaRKLi1iSon üye
  Üst Alt