Çözüldü Abonelik Ile Satılan Bir Script Hakkında Bir Sorum Var?

xanqcas

Banned
NullCash
496
LV
0

Bu Kullanıcı Forumdan Kalıcı Olarak Yasaklanmıştır.
Öncelikle merhabalar. bir süredir onarimsorgula.com sayfasını takipteyim ve scriptlerine talibim illegal olarak değil resmi olarak farklı bir sektor için kullanmak istiyorum bunun için destek veriyorlar iyi hoş güzel buraya kadar bir problem yok
kendi hostingleri üzerinden kurulum yapıp bizim domain adresimizden çalışmasını sağlıyorlar. onlara teklifte bulundum ben dedim farklı bir sektör için kullanıcam üzerindeki değişiklik ücreti neyse vereyim ancak yıllık abonelik şeklinde değil gerekirse lisanslı şifreli kendi hostuma kurulum yapın ben oo şekilde uzun süre kullanmak istiyorum dedim ne dediysem kabul etmediler.

şimdi sorum şudur. ben yinede onların istedikleri gibi aboneliğimi başlatsam scripti onların kendi hostingleri üzerinde kullanıma başlasam sonuçta panele erişimim ola bilecek. bu script ücreti tekabulünde çekile bilir mi? ben kendi hosting üzerinden kullanım gerçekleştirmek istiyorum içerik bilgilerini onların hosting üzerinde kalsın istemiyorum.

sadece fikir ve yorumlarınıza ihtiyacım var bu tarz bi sistemde nasıl bir yol izleye bilirim ne yapmam gerekir?

La Câlin

Dengemde Yok, Dengimde.
Administrator
Awards
3
NullCash
14,652
LV
1

Merhabalar Evet Panelden Sızılabilir Ama Bu Tarz Sistemler İçin Min 2-3 Hafta Gerekmektedir Ve Ücretide Ona Göre Epey Fazla Olucaktır.

DMCA compliant image