Php Script Emlak Scripti V5 (Doping Modüllü - Mağaza Modüllü - Yeni Dil Sistemli)

spywarez

NullVips Usta
Awards
1
NullCash
1,333
--
-- Tablo için tablo yapısı `arama_kaydet`
--

CREATE TABLE `arama_kaydet` (
`id` int(11) NOT NULL,
`url` text COLLATE utf8_turkish_ci NOT NULL DEFAULT '0',
`uyeid` int(11) DEFAULT 0,
`ip` varchar(255) COLLATE utf8_turkish_ci DEFAULT NULL,
`tarih` date DEFAULT NULL
) ENGINE=MyISAM DEFAULT CHARSET=utf8 COLLATE=utf8_turkish_ci

MySQL çıktısı:
Uyarı: içeriği görüntüleyebilmek için   Giriş yap veya   Kayıt ol

#1101 - BLOB, TEXT, GEOMETRY or JSON column 'url' can't have a default value arkadaşım bendemi sorun var yoksa milletmi yalan söylüyor anlamadım sql dosyası sorunlu ne yaptıysam düzelmedi bunu nasıl kurdunuz çalıştırdınız banada anlatında bende bileyim. allah rızası için yani

spywarez

NullVips Usta
Awards
1
NullCash
1,333
Emlak v5 Sql Dosyası hataları Giderilmiş Hali Verilen Script Sql Dosyası Sorunluydu Düzelttim her şeyini Ancak Script Lisans Key Sormaktadır bilginize

nostrakabus

NullVips Usta
NullCash
11
Bu Kullanıcı Forumdan Kalıcı Olarak Yasaklanmıştır.
Yükleyeceklere bilgi : Veritabanı sürümü eski
1-
------------------------------

-- phpMyAdmin SQL Dump
-- version 4.9.7
--

--
-- Anamakine: localhost:3306
-- Üretim Zamanı: 03 Ağu 2022, 14:57:47
-- Sunucu sürümü: 10.3.34-MariaDB-cll-lve
-- PHP Sürümü: 7.3.32

----------------------------

2- Ayrıca Karakter setide bir bölümü ' utf8_turkish_ci" olarak bir kısmıda 'utf8mb3 ' seti olarak üretilmiş. Bun veri tabanını PHP 7.4 ve üzeri kuracak kişiler veritananında sorun yaşayacaklardır. Veritabanınızın .SQL sosyasını bir metin düzenleyicisi ile açıp bu kısımları, artık kaldırılan UTF8 yerine UTF8MB4 kullanmanız ve bu karakter paketine dönüştürmeniz gerekecek. Acemi olanlar, ben nasıl yapılıyor bilmiyorum diynler. Youtube'den öğrene bilir veya günümüzün fenomeni yapay zeka GhatGPT ye sorarak düzelte bilirler.

Burada " abi nasıl yapılacak" vs. yardım dilenmeyin araştırın bulun sorununuzu çözün. "Ayva piş ağzıma düş" tarzı çözümler isteyen beceriksizler için forumları boşa meşgul etmeyin. araştırın çözün

• Etiketler
    emlak scripti v5
  • DMCA compliant image