Cevap Bekliyor İçerikler Hakkında

Pyro

NullVips Usta
Awards
1
NullCash
1,371
LV
0

Sayın Yöneticiler öncelikle içerikler çok iyi ve kaliteli ancak merak ettiğim konu şudur. içeriklerin bir çoğunda konu resimleri dahi gizlenmiş durumda tamam anlıyorum. forumda içerikleri herkez indirmesin diye sınır koymuşsunuz ancak 35 mesaj sınırı çok fazla değilmidir. yani konuları ğörmek için mesaj yazalım ancak mesaj yazarkende spam yatığımız düşüncesi ile banlanma riskimiz mevcut. ayrıca hesap yükseltme fiyatlaınıza baktım onlarda aşırı derecede pahalı acaba spam yapmadan içeriklerinize nasıl erişebiliriz. ayrıca sizin gibi piyasada olmayan scriptleri bulup paylaşmakta biraz zor bir işlem bu konuda forum içeriğinde bir düzenleme yapılması mümkünmüdür ? açıklama yaparsanız sevinirim. iyi forumlar.

La Câlin

Dengemde Yok, Dengimde.
Administrator
Awards
3
NullCash
14,652
LV
1

Merhaba neyi pahalı tam Olarak hesap yükseltmenin?

La Câlin

Dengemde Yok, Dengimde.
Administrator
Awards
3
NullCash
14,652
LV
1

Ayrıca 35 sınırını koymamiz fazla değil çok çok az diğer forumlar çöp olduğu için yorumlar toxic spam vb doluyor. Bizim ortamimiz aile ortami birbirini önemseyen karakterli ve saygılı kişiler barındırmak istiyoruz.
1 hafta gibi sürede 1000 mesaja gelen gördüm.
Ha diyorsaniz bunlarla uğraşmayaym Null Booster alabilirsiniz. Özellikleri vb altinda yaziyor.

Pyro

NullVips Usta
Awards
1
NullCash
1,371
LV
0

örnek olarak vermem gerekir ise eğer
Null Starter paketiniz 45 gün için 900 TL den başlamaktadır. tamam içerikler kaliteli ancak herkezin ala bileceği seviyede olsa daha güzel olur ve sizin kazancınızda ona göre yükselir. en yüksek ücretiniz ise 5000 TL olarak verilmiş. sonuçta sitenize kayıt olan herkezin bu ücretleri ödeme gücü olmayabilir. hesap yükseltme fiyatlarınızın yüksel oluşunu bu şekilde anlatmak istedim. sonuç olarak ücret konusunda yetkili sizlersiniz. sadece belirtmek ve sizden görüş almak istedim. umarım yanlış anlaşılmam. sadece durduk yere spam yaptığım gerekçesi ile banlanmak istemiyorum. onun için size danışmak istedim.

Takiple

Takiple.net
Null Starter
Awards
1
NullCash
122
LV
0

35 yorum konusunda baya bi sıkıntı çektim ama premium üyelikler gayet uygun yılımıza göre 900tl hiç bişey bence indirim yapılmaması gerekiyor ama yorum konusu düşünülmeli iyi çalışmalar

ufukyilmaz

Banned
NullCash
455
LV
0

Bu Kullanıcı Forumdan Kalıcı Olarak Yasaklanmıştır.
35 sınırı biraz düşürülürse daha iyi olacağına inanıyorum.

DMCA compliant image