Merhaba Ben Xmercan

xmercan

XMERCAN Dijital Ajans
Banned
NullCash
128
Bu Kullanıcı Forumdan Kalıcı Olarak Yasaklanmıştır.
  • Daha önceden üye olduğunuz platformlar,
Tüm platformlar desem abartı olacak ama başlıca burası gibi değerli platformlarda üyeliklerim mevcut sebebi de bitmek bilmeyen bilgi ve kaynak açlığımız her yere kayıt olmak demek her şeye atladığımız anlamına gelmez bu tarz değerli forumların platformların yerini bilmek onları önemsemek ve değer vermek diğerlerinden ayrı tutmak işte gerçek sevgi budur <3
  • İlgi alanlarınız,
Niye bir soruya da tek cevap veremiyorum ya :D bir çok ilgi alanımız var ama burada olduğumuz için genel olarak şunu diyebilirim yazılım :)
  • Öğrenmek istedikleriniz,
Öğrenmek istediklerimiz daha ne kadar yazılım olabilir bir forum daha ne kadar gelişebilir burası sürekli güncelleniyor burayı forum olarak değil de altın madeni olarak görüyorum bunu itiraf etmeliyim ;)
  • Bizi nereden buldunuz,
Majer dostum tabi ki kendisi aynı zamanda eski düşmanım ve yeni can dostumdur artık birbirimizi daha iyi tanıdığımız için aramızda su sızmayan bir dostluk oluştu ondan ona destek için buradayım. <3
  • Nasıl bir forum ortamında olmayı hayal edersiniz.
Hayallerimin ötesinde bir forum zaten yazılımlar ile dolu bir forum hayal etmiştim ama bu foruma girdikten sonra da ufkum genişledi kısa bir örnek vermem gerekirse header yani forumun en üst çubuğunda bulunan lisans oluşturucular. Lisansların kırıldığını kırılabildiğini görmüştüm biliyordum ama artık olayı üst seviyeye taşıyarak yazılımlara lisans bile verebilecek durumlara geldiler bu sebeple hayallerim burada güncelleniyor düşünemedikleri düşünmeye görmediklerimi görmeye başladım!

Son Olarak Kendimden de Bahsetmem Gerekirse Ben XMERCAN Yani resmi olarak XMERCAN Dijital Ajans Şirketinin Kurucusu ve CEO'suyum. Reklam gibi olacak işlerimden bahsetmem ama beni en iyi tanımlayan şeyler artık yaptığım işler ve girişimlerim oldu mesleğim yazılımcı değil aslında ben bir girişimciyim. Geleneksel ve İleri Girişimci olarak şirketimize bağlı olarak 10'u geçik sektörde bir çok firma yönetiyoruz. Başlıca firmalarımız; Genç Host (Domain Hosting ve Yazılım Hizmetleri) Genç GSM (0850 Numara ve Telekomünikasyon Hizmetleri) Mercancep (E-Ticaret Telefon Satışı) Sosyalmercan (Sosyal Medya Hizmetleri) Genç Şirket (Şirket Kuruluş ve Danışmanlık Hizmetleri) Seora (SMM Panel Hizmetleri) SMM Parti (SMM Hizmetleri) Demovar (Demo İçerik Hizmetleri) WK (Sektörel Yazılım Hizmetleri) Bunlar Gibi Daha Nice Firmaların Kurucu ve Yöneticisiyim. :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

La Câlin

Dengemde Yok, Dengimde.
Administrator
Awards
3
NullCash
12,563
Hoşgeldin

Domo

Yeni Üye
NullCash
492
Bu Kullanıcı Forumdan Kalıcı Olarak Yasaklanmıştır.
Hoş Geldiniz, ilgi alanınız "Yazılım" mış acaba siz NullVips'e mi yazılıyorsunuz :p

DMCA compliant image