Seo Bir Web Sitesini Yandex Ve Google'ın Top 10'Unda Nasıl Tanıtabilirsiniz?

Broken

Premium Sources
Moderatör
Awards
1
NullCash
10,573
LV
0

Basit web sitelerini tanıtmak için 50 SEO tekniği. Küçük işletmeler için. 2019 güncelliği. 3-6 ayda 100'den fazla anahtar için bir siteyi İLK 10'a getirmek. Programlar ve hizmetler dahildir. Bu , 2019'la alakalı

50 SEO tanıtım tekniğinden oluşan bir koleksiyondur . Bunları araştırmak, kontrol etmek ve sistemleştirmek için 14 ay harcadım. Neden bu kadar çaba? “Eski tarz SEO”ya dayalı sitelerim konum kaybediyor. Katılım düşüyor. Ve bununla birlikte bir aileyi besleyen bir işletmenin karı da var. Tek çıkış yolu, iyi sonuçlara sahip SEO uygulayıcılarını bulmak ve onların püf noktalarını öğrenmektir. Bir yıl boyunca yaptığım şey bu. Bulduğum, test ettiğim ve benimsediğim her şey video kursunun içinde.

Video kursunda hangi SEO tanıtım teknikleri gösteriliyor?

Bir kez daha tekrarlayayım: Bu tekniklerin yazarı BEN DEĞİLİM! Bu birçok insanın işidir. Benim meziyetim onların deneyimlerini tek bir yerde toplamış olmamdır. Sonuç olarak, sıradan insanın anlayabileceği bir EYLEMLER dizisi ortaya çıktı. Ne yapılmalı, nereye tıklanmalı, nereye kayıt olunmalı, nereye virgül konulmalı. Toplam - 112 ders (1-5 dk.) Tek eylem - bir ders. Kursun kullanımı uygundur: hem öğrenme sürecinde hem de daha sonra unutulan bilgileri hatırlamak için.

Süre - 6,5 saat. Videoyu düzenlemek için bir ay harcadım. Fazlalıkları üç kez temizledim. Dolayısıyla parkurda bir saniye bile “su” yok. Bir hafta içinde çalışın. (100-300 saatlik kurslar var. Kulağa hoş geliyor. Ancak (yazarlara kusura bakmayın) küçük bir işletme için bu çok uzun bir süre. Sadece dinleyip anlamak bir yıl sürecek. Peki ne zaman yapacaksınız? para?). Kursta 50 teknik anlatılmaktadır.

DMCA compliant image