Değerlendirme Kullanıcılarımızın Üyelikler Hakkında Görüşleri ☄️

Kullanıcılarımızın Görüş Ve Değerlendirmeleri

La Câlin

Dengemde Yok, Dengimde.
Administrator
Awards
3
NullCash
13,479
Merhaba forum üyelerimiz bugün forum hakkında genel geri bildirim sunmanızı istiyoruz.
2 dakikanızı ayırıp forumun işleyişi hakkında yorum yaparsanız çok seviniriz,
yaptığınız yorumlar dikkate alınıp gelişim ve çözüm odaklı yol izleyeceğiz.
tüm üyelerimizin özellikle yeni veya eski premium üyelik alıp deneyimlerinizi yazarsanız en azından hesabını yükseltmek isteyen arkadaşlara yardımcı olursunuz.
bu konuda kesinlikle zorunluluk yoktur tamamen kendi özgür iradenize bağlı iyi kötü değerlendirebilirsiniz.

iyi forumlar dileriz.

Son düzenleme:

Broken

Premium Sources
Moderatör
Awards
1
NullCash
10,551
Merhaba tüm samimiyetime dayanarak eski veya yeni tüm işleyişi çok seviyorum gelişim odaklı olmanız sizi idol almam için yeterli bi sebep bazen aşırı agresifte olsanız size karşı olan kardeşlik duygusunu az çok üstünü kapatmakta umarım daha nice günleri görür ve gelişiriz forum kurallarında bi kaç değişiklik yaparsak daha iyi olacağının kaatindeyim....

Moderatör tarafında düzenlendi:

Security

Warezim Kings ✗
Awards
1
NullCash
10,000
Uyarı: içeriği görüntüleyebilmek için   Giriş yap veya   Kayıt ol
Şu şekilde özetlemem gerekirse yaklaşık 10 senedir warez gibi yazılımsal işlerle uğraşmaktayım bu forum kadar güncel + sınırını bilen bi yer görmedim, yeni üyelere kuzey kore yönetimi gibi olsada benim gibi premium üyelere amerikada milyoner gibi hissettiriyor fazla lafa veya söze gerek yok böyle devamsssssssss

Bion

Nullss
NullVips Usta
Awards
1
NullCash
53
acilen karakter sınırlandırılması gerekiyor spammerler boş yorum falan atıyo onun dışı süper

sromantr

Null Starter
NullCash
1,267
14 senedir ogame scripti gelisdiriciliğini yapdım son donemde warez scriptlere dadanmaya basladım burda kendimi daha fazla gelistireceğimi dusunuyorum inşALLAH Oylede Olur

webgreek

Yeni Üye
Awards
1
NullCash
0
Premium üyelik forum gelişimi için geçerlidir. Bence en üst seviye premium üyeliğin satışı devam etmeli. Sistemin genel olarak tüm linkleri aktif. Öte yandan kırık linkler anında yenileniyor. İçerikler tamamen gerçek diğer forumlar gibi üyelik satma amaçlı sahte konular yok neyse o. Suanki işleyiş gayet iyi. Bence yeterli.

ubk35

Warezim Kings ✗
NullCash
5,000
Bir çok kişinin ihtiyaçlarını karşılayacak potansiyelin fazlasına sahip bir forum her hafta yeni içeriklerin eklenmesi forumun güncel oluşu güzel yönetim ve içeriklerden yana bir şikayetim yok herkes için faydalı bir forum ama bana kalırsa bu foruma yakışacak daha şık bir tema düşüne bilirsiniz görselliğin de her zaman iyileştirilmesinden yanayım uzun zamandır bu forumdayım hatta en eski üyelerden biriyim desem yeridir herşeyi fazlasıyla iyi yapıyorsunuz başarılarınızın devamını dilerim.

Merijeyn

I ❤ Love Nulled
Warezim Kings ✗
Awards
1
NullCash
10,270
Forumun işleyişi güzel gitmektedir çok nadir aktif olsamda her foruma girdiğimde yeni güzel bişey gelmiş oluyor sunduğunuz bu hizmetlerin maddi bi karşılığı olamayacağının farkındayım allah yolunuzu açık etsin nice senelere ⭐❤️‍🔥

lemyezelbey

Endişesi yarındı, bu gece öldü.
Warezim Kings ✗
NullCash
4,800
Öncelikle La Câlin hocama teşekkür ederim bizi böylesi güzel bir forumla ödüllendirdiği için. Foruma zenginliğinden dolayı girdim çünkü erişmek istediğim her şey başlık başlık işlenmişti. Ne ararsan bulabiliyorsun, fazla aktif olmadığım halde her girdiğimde yeni yeni konular ve hepsi de heyecan uyandırıcı derecede güzel scriptler oluyor. İşleyiş gayet yerinde, seviyoruz devam böyle 👍🏻👑

dranseo

Warezim Kings ✗
Awards
1
NullCash
4,699
Size karşı değil de çok zor bir sorun tabi ki bu ama verilen scriptler paylaşımlar içinde trackerlar backdoorlar olup olmadığını ayırt eden ve örnek veriyorum bu script kesin güvenlidir i tarif eden bir rozet olsa eğer öyle ise çok güzel olur

La Câlin

Dengemde Yok, Dengimde.
Administrator
Awards
3
NullCash
13,479

oguzhanyvz

Null Starter
Awards
1
NullCash
652
Vip üyelik hakkında gerçekten memnunum, yeni scriptler yazılımlar bilgiler eklenebilir ben belki düşük vip aldığım içindir hepsine erişememin sebebi ama çok başarılı bir forum. 7/24 destek var saolun nullvips ailesi.

WhyHaci

⋠・❥・ *・❥・
Warezim Kings ✗
Awards
1
NullCash
10,000
Forumda herhangi bir değişikliğe bence ihtiyaç yoktur sadece aktiflik konusunda biraz ön plana çıkması lazım gibi yazılımlar genelde toplu atılıyor bence her gün en az bir sağlam yazılım gelmeliki buranın tadını bizim gibi çoğu kişi görsün bu forum bence TR olanları çoğunlukla 1000 katı iyi niye daha iyi olmasın ki

La Câlin

Dengemde Yok, Dengimde.
Administrator
Awards
3
NullCash
13,479
Hack alanına yönelirsek aktiflik olayı gelir ama forumun hali hazır yapısını bozmak istemiyorum dediğim gibi 10 spam üye yerine 1 tane kaliteli üyemiz olsa benim açımdan daha iyi, her gün bi yazılım atılımları olucak tabi ki şu elimizdeki işlemler bitince günlük en az 1 2 yazılım atılacaktır.

lastcrow

Warezim Kings ✗
Awards
1
NullCash
5,500
herkese merhaba forum 10 numara 5 yıldız arkadaşlar bence premium üyelik alın ödediğiniz para premium bölümde zaten size dünüyor foruma da bir katkınız olur ne kadar katkı sağlarsak geri dönüşü o kadar iyi olur sonuçta bu forumun da bir maliyeti var ve yönetim çok emek veriyor.

cronos86

Front end Developer
Null Starter
Awards
1
NullCash
3,020
ben bu formu ve admin hocamı öyle bir olayda tanıştımki ogünü hiç unutmuyorum xx sitesinde bir soru sormuştum sadece o soru üzerine ben ban yemiştim ve o konu altına gerekli yazıyı kendisi yazıp paylaşım yapmıştı ve ban açılmıştır daha sonra burada onun yönetici olduğunu öğrendim ve ogün kendisiyle tanışmıştım ve bu zaman kadar hem kendisiyle alakalı hem yönetimiyle alakalı hiç şüpesiz çok şeyler görüp bilgi aldım kendisini sinirli görebilirsiniz :) çünkü okadar insan varki bazen sabır taşını kırabiliyorlar oda olacaktır elbet geliştirilmiş bir platforma sahip çokta uzatmak istemiyorum ilk gün ve şuanda devam eden samimiyeti benim gönlümü fethetmişti ki zaten elimden geldiğince online olmaya çalışıyorum forum içinde inşallah'da devam edeceğizdir. Kendisine kendim başta olmak üzere ve herkes adına teşekkür ederiz böyle güzel bir yerde iletişim ve bilgiler paylaşılıp paylaşıyoruz herşey için saolun hocam :fireheart:

DMCA compliant image