1.87 Tl Ye 1 Aylık Hosting + 3 Tl Ye Domain Kampanyası Kurumsal

edithr

Yeni Üye
NullCash
228
Çoğunuzun işine yarayacak bir kampanyayı duyurmak istedim size. ihs kampanya yapmış ve kampanyada hosting fiyatları 1.87 Domain fiyatları ise 3 TL
1 Aylık fiyatlar bunlar. Ben aldım test ettim. 1 aylık hosting + Domain 4 tl tuttu. Yeni Kullanıcılara özel kampanya eski hesabınızla alamıyorsunuz yeni bir mail ile kayıt olmanız gerekiyor. Referans linkimden giderseniz memnun olurum ihs link:
Uyarı: içeriği görüntüleyebilmek için   Giriş yap veya   Kayıt ol

Bu arada kayıt olduğunuzda hesabınıza 50 TL ihs para yüklüyor. (100 TL üzeri alışverişlerinizde kullanabilmeniz için)
Referans linki oluşturduğunuzdada 20 TL bakiye yüklüyor Kısaca kayıt olup 4 tllik alışveriş yapınca 70 TL hesabınıza tanımlanıyor temiz kampanya.

edithr

Yeni Üye
NullCash
228
yok 3 tl ye geliyor domain ama bir aylık

evet hocam sizin kampanyanın bilgisi var diye ayrıca belirtmedim. Yoksa gördüğüm kampanyaları yayınlayım diye düşünmüştüm. Hostinglerde ciddi sıkıntı oluyor gördüğüm kadarıyla kimisi kısıtlama yapıyor kimisi farklıbir sorun var mevcutta 2 yıldır kullandığım hosting firmasının 4 ayrı hostingi 3 yıllık sürem daha var amaa yoruldum artık hostinglerin hepsini geziyorum. İnşallah sunucuya dönmek zorunda kalmam

ektech

Yeni Üye
NullCash
405
Bu Kullanıcı Forumdan Kalıcı Olarak Yasaklanmıştır.
anladığım kadarıyla domain 36 tl ya alınıyor arkadaş aylık olarak hesaplamış

edithr

Yeni Üye
NullCash
228
Evet bende şaşırmıştım domain ekleyince 1 aylık bedava +1 yıl da ücretli olarak sepette 2 domain görülüyordu. toplam 4 tl fiyattı bende ücretliyi kaldırdım. Sadece veri tabanı işlemleri için kullanmak için aldım domainlede işim yok zaten diye. domain sorguayım dedim birde ne göreyim :D domain alınmaya müsait tenekeler 1.87 ye hosting satıyor 1.87 yede domaine kurulum ücreti alıyorlarmış meğer :D

eisenheim

Yeni Üye
NullCash
323
Bu Kullanıcı Forumdan Kalıcı Olarak Yasaklanmıştır.
İlk 1.87 sonrasındaki aylar ise aylık 36 tl gibi ücretleri var tabii dolar kuru artmazsa. Bu gibi kampanya adı altında bir çok hosting firması var. Mesela diyorsunuz ki 1tlye hosting var ooo hemen kapatayım 1 yıllık 12 tl eder ama işte işin rengi öyle olmadığını sepette görüyorsunuz. Domain işi de öyle 36 tl ye domain vermek değil bu yıl önceki yıl bile zordu. Hatta meşhur bir teknoclouds vakası yaşandı 30 tl ye azure domain sattılar insanlara ve binlerce kişi mağdur oldu. Hosting hadi neyse bir şekilde yedeğiniz vs olabilir ama domain alırken mümkün olduğu kadar dikkat edin. ICANN sertifikası olmayan firmalardan uzak durun. Sonra 10 yıllık domaininizin whois bilgilerine bir bakmışsınız ki Google LLC yazıyor geçmiş olsun.

edithr

Yeni Üye
NullCash
228
Fiyatlar pahalı yalnız x firmasından pek memnun değilim yazılımı oradada kullanıp test etmek istedim hata var ben hostingden diyorum onlar yok diyor nitekim hostingden olduğunu 4 tl ile belgelendirebildim bence bu çok makul bir kampanya ki her ne kadar pahalı olsada müşteri dilediği hostingi kullanabilir benim sistemim çalışıyorsa bir yerde diğerlerinin o sorunu kendileri aşmassı gerekir.

BYMSA

NullVips Usta
Awards
1
NullCash
473
Hocam ben birkac yil once hostingleri birakip VPS ye geectim inan cok rahat ettim. eger maliyeti ucundan da olsa kurtariyor veya hatta kurtarmiyorsa bile VPS tavsiye ederim. benim aldigim VPS 1v1 seklince ve Plesk panelde 10 domain veriyordu yillik 300 tl falandi ilk aldigimda. ama son ödedigimde 900 e yakin ödedim inailmaz derece enflasyon. kisaca yillik yaklasik 50 usd 10 domainlik VPS kullaniyorum ve cok memnunum. sana da ayni yeri tavsiye etmek isterdim ama gecen yil VPS satislarini kaldirdilar ve suan sadece VDS ler var. ve 2v1 60 70 usd lik VDS de panel vermiyorlar bedava. ama 4v4 VDS alirsan 10 domainlik panel veriyorlar. ama 4v4 fiyati tillik yaklasik 160 usd. bilemiyorum benim de kafam karisik. 1 2 hafta icinde VPS nin yaninda ek olarak 4v4 lük VDS i 1 aylik alacagim test edecegim.

DB-X

Warezim Kings ✗
Awards
1
NullCash
1,754
ihs adı geçiyorsa kampanyasıda batsın kendiside batsın. Bedava DC verse yanından geçmem. alsın kampanyasını başına çalsın

berkant

Dark
Yeni Üye
Awards
1
NullCash
1
hosting olarak bir tecrübem olmadı ama domain konusunda alınıp nameserver yönlendirme yapılabilir, piyasadaki benzer firmalara göre biraz daha uygun fiyatlar sunuyor. paylaşım için teşekkürler.

• Etiketler
    ihs kampanya ucuz hosting ucuzdomain
  • DMCA compliant image