SABİT Forum Kuralları

sabitli konu

Volkyci

Photographer & Web Developer
Warezim Kings ✗
Awards
1
NullCash
2,344
(Okudum & Anladım) kurallara 1. sefer uymazsam uyarı alacağım aynı zamanda aynı ay içerisinde 2. uyarıda banlanacağımı ve itiraz etmeyeceğimi kabul ediyorum

Utku

Yeni Üye
NullCash
0
Bu Kullanıcı Forumdan Kalıcı Olarak Yasaklanmıştır.
(Okudum & Anladım) kurallara 1. sefer uymazsam uyarı alacağım aynı zamanda aynı ay içerisinde 2. uyarıda banlanacağımı ve itiraz etmeyeceğimi kabul ediyorum

hyper38

NullVips Usta
Awards
1
NullCash
579
1. sefer uymazsam uyarı alacağım aynı zamanda aynı ay içerisinde 2. uyarıda banlanacağımı ve itiraz etmeyeceğimi kabul ediyorum.

teknonur

Yeni Üye
NullCash
307

ahmedinzm

Yeni Üye
NullCash
0

kamirach

Banned
NullCash
1,084
Kurallara 1. sefer uymazsam uyarı alacağım aynı zamanda aynı ay içerisinde 2. uyarıda banlanacağımı ve itiraz etmeyeceğimi kabul ediyorum

WamppService

Yeni Üye
NullCash
0

Enez

Bilg. Müh. Öğrenci
NullVips Usta
Awards
1
NullCash
3,124
Kurallara 1. sefer uymazsam uyarı alacağım aynı zamanda aynı ay içerisinde 2. uyarıda banlanacağımı ve itiraz etmeyeceğimi kabul ediyorum

bilgisayarci86

Yeni Üye
Awards
1
NullCash
3

GeT

Level 3
NullCash
344

mr_ozdogan

Level 3
NullCash
80
Okudum & Anladım kurallara 1. sefer uymazsam uyarı alacağım aynı zamanda aynı ay içerisinde 2. uyarıda banlanacağımı ve itiraz etmeyeceğimi kabul ediyorum

xanqcas

Banned
NullCash
496

eisenheim

Yeni Üye
NullCash
323
Forum kurallarını okuyup konu altına "(Okudum & Anladım) kurallara 1. sefer uymazsam uyarı alacağım aynı zamanda aynı ay içerisinde 2. uyarıda banlanacağımı ve itiraz etmeyeceğimi kabul ediyorum"

Z3hiR

Back-end Developer
NullVips Usta
Awards
1
NullCash
1,640

ufukyilmaz

Banned
NullCash
455
"(Okudum & Anladım) kurallara 1. sefer uymazsam uyarı alacağım aynı zamanda aynı ay içerisinde 2. uyarıda banlanacağımı ve itiraz etmeyeceğimi kabul ediyorum"

DB-X

Warezim Kings ✗
Awards
1
NullCash
1,754
"(Okudum & Anladım) kurallara 1. sefer uymazsam uyarı alacağım aynı zamanda aynı ay içerisinde 2. uyarıda banlanacağımı ve itiraz etmeyeceğimi kabul ediyorum"

namesis

RooTMasteR
NullVips Usta
Awards
1
NullCash
290
Okudum & Anladım) kurallara 1. sefer uymazsam uyarı alacağım aynı zamanda aynı ay içerisinde 2. uyarıda banlanacağımı ve itiraz etmeyeceğimi kabul ediyorum

NTECH

Yeni Üye
NullCash
65
(Okudum & Anladım) kurallara 1. sefer uymazsam uyarı alacağım aynı zamanda aynı ay içerisinde 2. uyarıda banlanacağımı ve itiraz etmeyeceğimi kabul ediyorum.

• Etiketler
    null security
  • DMCA compliant image