SABİT Forum Kuralları

sabitli konu

dengesiz112233

Yeni Üye
NullCash
0
(Okudum &Anladım) kurallara 1. sefer uymazsam uyarı alacağım aynı zamanda aynı ay içerisinde 2. uyarıda banlanacağımı ve itiraz etmeyeceğimi kabul ediyorum

wbmasterforum

Yeni Üye
NullCash
0
(Okudum & Anladım) kurallara 1. sefer uymazsam uyarı alacağım aynı zamanda aynı ay içerisinde 2. uyarıda banlanacağımı ve itiraz etmeyeceğimi kabul ediyorum

macfixer

Mr.Macfixer
Yeni Üye
Awards
1
NullCash
1
Sayın yönetim;
(Okudum ve anladım) - Kurallara birinci sefer uymazsam uyarı alacağım aynı zamanda aynı ay içerisinde ikinci uyarıda banlanacağımı ve itiraz etmeyeceğimi kabul ediyorum.

HilalNeT

Yeni Üye
NullCash
0
1- Forum kurallarını okuyup konu altına "(Okudum & Anladım) kurallara 1. sefer uymazsam uyarı alacağım aynı zamanda aynı ay içerisinde 2. uyarıda banlanacağımı ve itiraz etmeyeceğimi kabul ediyorum" yazınız, yazmadığınız takdirde yada yazmayan üyeleri forumdan uzaklaştıracağız.

testmy

Yeni Üye
NullCash
0
(Okudum & Anladım) kurallara 1.sefer uymazsam uyarı alacağım aynı zamanda aynı ay içerisinde 2.uyarıda banlanacağımı ve itiraz etmeyeceğimi kabul ediyorum.

sahocantr

Yeni Üye
NullCash
0
(Okudum & Anladım) Kırallara 1.sefer uymazsam uyarı alacağım aynı zamanda aynı ay içerisinde 2.Uyarıda Banlanacağımı ve itiraz etmeyeceğimi kabul ediyorum...

unburdening

Yeni Üye
NullCash
0
"(Okudum & Anladım) kurallara 1. sefer uymazsam uyarı alacağım aynı zamanda aynı ay içerisinde 2. uyarıda banlanacağımı ve itiraz etmeyeceğimi kabul ediyorum"

gkngncby34

Dumbass
NullVips Usta
Awards
1
NullCash
228
(Okudum & Anladım) Kurallara 1.Sefer Uyumazsam Uyarı alacagımı ve aynı zamanda aynı ay içerisinde 2. Uyarıyı Alırsam Hesabımın Engelleneceğini ve itiraz etmeyeceğimi onaylıyor ve kabul ediyorum

İyi forumlar

nimbus

Yeni Üye
NullCash
0
(okudum anladım ) kurallara 1. sefer uymazsam uyarı alacağım aynı zamanda aynı ay içerisinde 2. uyarıda banlanacağımı ve itiraz etmeyeceğimi kabul ediyorum

sadology

Yeni Üye
NullCash
0
(Okudum & Anladım) kurallara 1. sefer uymazsam uyarı alacağım aynı zamanda aynı ay içerisinde 2. uyarıda banlanacağımı ve itiraz etmeyeceğimi kabul ediyorum

sadology

Yeni Üye
NullCash
0

lordkingh

Yeni Üye
NullCash
0
Okudum & Anladım . Kurallara 1. sefer uymazsam uyarı alacağım aynı zamanda aynı ay içerisinde 2. uyarıda banlanacağımı ve itiraz etmeyeceğimi kabul ediyorum.

cyborg_cop

Yeni Üye
NullCash
0
Okudum & Anladım Kurallara ilk defa uymadığım takdirde uyarı alacağımı ve aynı zamanda aynı ay içinde ikinci uyarı için yasaklanmamı kabul ediyorum. ve itiraz etmeyeceğim"

tayfun16

Yeni Üye
NullCash
0
(Okudum & Anladım) kurallara 1. sefer uymazsam uyarı alacağım aynı zamanda aynı ay içerisinde 2. uyarıda banlacağımı ve itiraz etmeyeceğimi kabul ediyorum.

ferdi15tr

Warezim Kings ✗
NullCash
10,000

caglaray

Yeni Üye
NullCash
0

quany

Yeni Üye
NullCash
0
(Okudum & Anladım/ kurallara 1. Sefer uymazsam uyarı alacağım aynı zamanda aynı ay içerisinde 2. Uyarıda banlanacağımı ve itiraz etmeyeceğimi kabul ediyorum.

çikops

Yeni Üye
NullCash
0
(Okudum&Anladım) kurallara 1.sefer uymazsam uyarı alacağım aynı zamanda aynı ay içerisinde 2.uyarıda banlanacağımı ve itiraz etmeyeceğimi kabul ediyorum.

kaliry22

Yeni Üye
NullCash
0
(Okudum & Anladım.) kurallara 1.sefer uymazsam uyarı alacağım aynı zamanda aynı ay içerisinde 2.uyarıda banlacağımı ve itiraz etmeyeceğimi kabul ediyorum.

JackVeidow

NullVips Usta
NullCash
19

ugurdev

Warezim Kings ✗
NullCash
10,000
(Okudum & Anladım) Kurallara 1.sefer uymazsam uyarı alacağım aynı zamanda aynı ay içerisinde 2.uyarıda banlanacağımı ve itiraz etmeyeceğimi kabul ediyorum.

• Etiketler
    null security
  • DMCA compliant image