Php Script Geli̇şmi̇ş Kurumsal Firma V17 (E-Ti̇caret Modüllü) Full Açık Kaynak

lastcrow

Warezim Kings ✗
Awards
1
NullCash
5,500
bunun mail dosyaları ioncubeli çözebilecek kimse varmı başka bir web ofisi scriptinin class.phpmailler.php ve class.smtp.php dosyalarını kullandım ama mail sistemi çalışmıyor

cenkk

grafik tasrımcı
Yeni Üye
NullCash
0
Uyarı: içeriği görüntüleyebilmek için   Giriş yap veya   Kayıt ol
Emeği geçen herkese teşekkürler. WAMP servere kurmak istediğimde -> Bağlantı hatası: SQLSTATE[HY000] [1045] Access denied for user 'websitek_demo'@'localhost' (using password: YES)Bağlantı hatası: SQLSTATE[HY000] [1045] Access denied for user 'websitek_demo'@'localhost' (using password: YES) -> hatası veriyor nedeni ne olabilir? yardımcı olma şansınıs var mı?

cenkk

grafik tasrımcı
Yeni Üye
NullCash
0
domain alıp kurayım dedim ine hata verdi. Hata ->
Hata: SQLSTATE[HY000] [1045] 'webtasarimal_kullanici'@'localhost' kullanıcısı için erişim reddedildi (şifre kullanılıyor: YES)
Uyarı : Tanımsız değişken: /home/webtasarimal/public_html/_class/baglan.php satırında db 28

Önemli hata
: Yakalanmayan Hata: /home/webtasarimal/public_html/_class/baglan.php:28 dosyasındaki null üzerinde hazırla() üye işlevine çağrı: Yığın izleme: #0 /home/webtasarimal/public_html/index.php(3): require_once( ) #1 {main}, 28. satırdaki /home/webtasarimal/public_html/_class/baglan.php dosyasına atıldı
-> nerde hata yapıyorum çözm var mı? PHP bilmiyorum. Yardımcı olma şansınıs var mı?

• Etiketler
    eticaret kurumsal firma scripti kurumsal php script
  • DMCA compliant image