SABİT Genel Üyelikler Hakkında Bilgilendirme !

sabitli konu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

La Câlin

Dengemde Yok, Dengimde.
Administrator
Awards
3
NullCash
13,154
Merhabalar, Bu Açıklamayı uzun zamandır yapmayı planlıyorum lakin bi türlü elim deymedi diyebilirim aşağıdaki yazdıklarım tüm üyeler için geçerlidir ağzımı biraz bozabilirim isteyen istedğini alınsın.
aksini yapanı siktir ederim açık açık yok ben okumadım yok görmedim yok şu yok bu hesabını silerim başka çöp forumlarda hayatına devam eder.

--
Bazı akıl yoksunu arkadaşlar hayatlarında hiç forum yönetmemiş olmasına rağmen akıl vermektedir ulan madem biliyorsun madem bu kadar zekisin gel sen yönet?
birinci sorunumuz bu 2. olarak sanki başka forumlarda bizim olan içerikler var gibi işte hiç yeni yazılım gelmiyor falan filan ulan aptal eşşek diğer forumlarda yılda 1 2 veya 2 - 3 ayda bir gelen yazılımlar buraya 1-2 haftada geliyor madem beğenmiyorsan Siktir Git !
Ha bazılarındada şöyle sorunlar oluyor neymiş işte şu üyeliği aldım örneğin ( null startel ) işte neden ( null subsricer 1 ) kısmına erişemiyorum ?
valla insanlar ya beni deniyor ya da bunları bilerek bana gönderiyorlar dostum açık açık diyorum beğenmiyorsan alma girme git lisanslı kullan ne uzatıyorsun herşeyin bi bedeli var buranında kademe kademe bi yerden geliri olmak ZORUNDA.
bi de şu var tabi olmazsa olmaz işte abonelik aldım yeni abonelik çıktı en yüksek abonelikteydim öyle böyle dostum verdiğin para 2000- 3000- 4000 olsun hadi zaten premium kısmında 2000den fazla yazılım var senin o verdiğin parayla alabileceğin 5 6 tane yazılım var biraz mantık yürüt veya girme foruma olay bu kadar basit böyle yaklaşımda olan üyelerimizide maalesef aramızdan artık siktir ediyorum çünkü sabrım taştı.
diğer problemimiz telif sorunları sen forumun ilerlemesini geleceğini düşünmüyor olabilirsin ama biz adminler olarak düşünmek zorundayız premium kısmında link kısmında telif yazıyorsa bilinki o link telif yemiştir ihtar çekilmiştir bu bizlik bi durum değil !
max zaten 2 3 konu teliflidir oda Warezim kings / Null Subsricer 1 kısmında onun dışı tüm konular sorunsuz ve aktiftir.
ve son sorunumuz belki binlerce var sorun ama yazmaya üşeniyorum cidden.
bana yazdığınızda yeni üyeler işte demo kurun alayım falan filan işte diğer forumlardan satın aldım dolandırıldım sizdede öyle olur gibi gibi kendini acındırarak demo gibi talep edenleride uzatmadan uyarıyı verir siktir ederim.
yukarıdaki maddeler size uymuyorsa bana özelden hesabınızın silinmesini talep edebilirsiniz bende seve seve silerim hadiyin iyi forumlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  • Etiketler
    nullvips warez warezim warezm
  • DMCA compliant image