Çözüldü Generator

bilalbf3

NullVips Usta
NullCash
1,751
LV
0

Öncelikle merhaba bir yazılım yapma ile uğraşıyorum bu yazılımda bir bakıma generator mantığıyla ilerlemektedir. Kısaca şöyle örnek vererek anlatayım mesela bir çocuk giydirme oyunu düşünün ana bir ekran var sağda solda kıyafetler var sürükle bırak mantığıyla kıyafetleri giydiriyorsunuz. Bunun mantığıyla bir yazılım yapmak istiyorum web ortamında benim yapmak istediğim şey yine ortada ana bir ekran sağda solda photoshop gibi renk fırça seçenekleri atıyorum sol tarafta tasarımın yapılacağı ekran için yükseklik , en gibi ölçü ayarları vs vs bir bakıma photoshop benzer bir uygulama ama dediğim gibi sürükle bırak mantığıyla hazır şablonları itip kullanıcının bu araçları kullanarak kendi tasarımını sürükle bırak yaparak bir tasarım oluşturmasını sağlamak. Bu taraz bir yazılımı nasıl yapabilirim . Örneği var mı vs bana fikir verebilecek var mı?
Biraz karışık anlatmış olabilirim çünkü olayı bende tam bilmiyorum elimden geldiğince yazıya dökmeye çalıştım...

Xecuther

Full Stack Developer
Warezim Kings ✗
Awards
1
NullCash
8,755
LV
0

Uyarı: içeriği görüntüleyebilmek için   Giriş yap veya   Kayıt ol
Bu tarz etkileşimli websitesi oluşturmak için birden fazla web teknolojisi kullanmanız gerekir. Html ,Css Dışında Ağırlıklı orak JavaScript
  • JS - işlev(ler)imiz için

Örnek (Online Photoshop):

İşlevler bu şekilde kullanılmış.

Ek olarak :
Frontend için React, Vue.js veya Angular gibi, backend için Django, Express veya Ruby on Rails gibi.
  • JavaScript (Node.js)
  • Python (Django veya Flask framework)
de kullanabilirsiniz.
Unutmayın ki her dil ve teknoloji kendi zorluklarına sahiptir. Seçiminizi yaparken projenizin gereksinimlerini, öğrenme hızınızı ve ilgi alanlarınızı göz önünde bulundurmanız önemlidir.
En Basitinden Bunu incelemenizi öneririm (Web Draw, Paint Tarzında):
Web paint

Bazı başlangıç düzeyinde JavaScript projeleri yaptıysanız ve bir ara proje arıyorsanız, HTML 5 canvas ve vanilla .JS içeren (bu tarz bir şey oluşturmanıza yardımcı olacak ) bu içeriği inceleyebilirsiniz.

Buyrun:

Son düzenleme:

Xecuther

Full Stack Developer
Warezim Kings ✗
Awards
1
NullCash
8,755
LV
0

Yukarıda konuya ekleme yaptım .Başlangıç düzeyinde ara proje. Umarım yardımı olur Kodlarını da inceleyebilirsin .

950C44BA 8487 4D26 B6CB 29F8D7E04CC1

Son düzenleme:
DMCA compliant image