Her Türlü Grafik Tasarım...

nostrakabus

NullVips Usta
NullCash
11
Bu Kullanıcı Forumdan Kalıcı Olarak Yasaklanmıştır.
Gençler! Ben Yılmaz DURU

57 yaşındayım ve 45 senedir Grafik Tasarım ve Oyuno Geliştirme işleri ile uğraşıyorum. DuruGrfx ve DuruGames firmalarının kurucusuyum.
Arzu eden kişilere her türlü grafik isteklerini sadece 1 iş olmak üzere ( Logo,Afiş, Reklam banner, Outdoor ve indoor tertürlü baskı vb. tasarımı) en fazla 2 farklı çalışma örneği olmak üzere, ÜCRETSİZ talepte bulunabilirsiniz.
Bu da bu siteye destek amaçlı katkıda bulunmak ve reklamını yaygınlaştırmak için olacaktır.

La Câlin

Dengemde Yok, Dengimde.
Administrator
Awards
3
NullCash
13,479
vay vay bizim forumada grafiker lazımdı işimiz düşer elbet hizmet için teşekkürler.

nostrakabus

NullVips Usta
NullCash
11
sıkıntı değil yeğenim am sen önce benim şu profilimdeki yaşımı bir değiştir. Root sensin sen değiştirebilirsin. Bunun için sana mesaj attım bildri yolladım kale almadığını gördüm. :) Şimdi sen önce benim yapımı 05.04.1967 olarak değiştir sonra gel , ne dilersen dile . Bu arada ben senin yaşın yetermöi bilmem ama GRAFİKERİZ.COM Türkiyenin ilk Forum Sitesinin ve onlarcasının kurucusu ve yöneticisiydim.. Orada Grafik dersleri veriyordum.
Yani demem o ki; biz boş teneke değiliz, her kim ki dostluk elini uzatırsa biz ona kolumuzu feda ederiz. ;)

Grafik bölümünü canlandıracağım bakta gör!

La Câlin

Dengemde Yok, Dengimde.
Administrator
Awards
3
NullCash
13,479

nostrakabus

NullVips Usta
NullCash
11
:) sen benim cünyır dönemlerimdensin belliki. ama biz dünyayı salladık da döneminde asla yüzümüzü saklamadık. Biz kimseden korkmadık, bizden insanlar korktu her zaman. Senin yediğin onaneleri biz zamanında kulağımıza damlatıyporduk :D Türkiyenin ilk Gayrıresmi hack Grubu Gölge Tim'i kurmuştum. yıllar evvel. o zamanda kimliğim hep açıktı. :) Sen öyle bir adamla karşı karşıyasın ki, her türlü çalgıyı çalan tek başına orkestre gibi birine tosladın :D

Neyse bunalr yerideğil ben buraya grafik tasarım için yardımcı olayım gençlere de sevinsinler , yada maddi gücü olmayıp bir grafikere iş yaptırtamayanların hayır dualarını alalım diye açtık. ilerd,de daha geliştiririm sayfayı.

La Câlin

Dengemde Yok, Dengimde.
Administrator
Awards
3
NullCash
13,479
Uyarı: içeriği görüntüleyebilmek için   Giriş yap veya   Kayıt ol
benim için yaş mevki fark etmiyor hani bi laf vardır sizin gittiğiniz yollarda bizim ayak izimiz var.
benim kendimi saklandığımda yok yer mevkiyede önem vermem napayım burda kendi fotolarımımı paylaşayım :)
şuanki forumları çarp topla çıkar yinede 1 biz etmez edemez iyi çalışmalar :)

nostrakabus

NullVips Usta
NullCash
11
Neyse bu
Uyarı: içeriği görüntüleyebilmek için   Giriş yap veya   Kayıt ol
Unutma! Gizli olan herşey cazibesinden dolsyı insanlar çekici gelir, onun için sen herşeyi açık oynarsan işin büyüsü kaçar ve seni kovalamaktan imtina ederler. Yani Gizemli olursan deşifre için her canlı peşine düşer. ama kartları açık oynarsan , bu bie İLİZYONDUR, ilizyon: "Var olanı yok, yok olanı varmış gibi gösterme sanatıdır" ;) anlayana ...

DMCA compliant image