Kings Hosting / Domain / Yazilim Satış Scripti & Cpanel Entegreli

Warezim Kings

La Câlin

Dengemde Yok, Dengimde.
Administrator
Awards
3
NullCash
14,659
LV
1

🇹🇷 İNDİR:
Screenshot 2

• correct1.png
    Kreatif ve Modern Tasarım
  • correct1.png
    Full Responsive (Mobil Uyumlu)
  • correct1.png
    Müşteri Yönetim/Takip
  • correct1.png
    Hosting ve Domain Takip
  • Etkileyici, İlgi Çekicive Kreatif Görsel Tasarım​

Benzersiz, kreatif, ilgi çekici ve akılda kalıcı, profesyonel görünüm.

Dinamik, Yönetilebilir ve Modern Alt Yapı​

Sistemimiz, (Php, MySQL(PDO), Css + xHtml, jQuery + Ajax) kullanılarak dizayn edilmiştir.

Full Responsive (Mobil Cihazlarla Uyumlu)​

Mobil cihaz ve tabletlerle uyumlu full responsive tasarım. Müşteri paneli dahil.

Müşteri Yönetim Sistemi​

Müşterilerinizi web siteniz üzerinden detaylı olarak online yönetin, takip edin ve ürün/hizmet sağlayın.

cPanel Api Entegrasyonu (Web Hosting Otomasyonu)​

Gelişmiş cPanel api entegrasyonu sayesinde herşey saniyeler içerisinde sunucunuz üzerinde gerçekleşir

PAYTR SanalPos Entegrasyonu​

Piyasanın en çok tercih edilen sanalpos sağlayıcısı PAYTR ile, müşterilerinize kredi kartı ile ister tek çekim, ister taksitle satış yapın.

Iyzico SanalPos Entegrasyonu​

Iyzico sanalpos entegrasyonu ile, müşterilerinize kredi kartı ile ister tek çekim, ister taksitle satış yapın.

Alan Adı Yönetimi​

Müşterileriniz online olarak alan adı sorgulaması yapabilir ve anında sipariş verebilir. İşlemler manuel olarak gerçekleştirilir.

Web Script Satışı​

Daha önce hazırlamış olduğunuz paket sitelerinizi(script), web sitenize ekleyerek sunum yapabilir ve online satış yapabilirsiniz

Özel Hizmet Yönetimi​

Web tasarım, seo, sosyal medya vb. diğer vereceğiniz hizmetleri, yönetim paneli üzerinden müşteri hesabına tanımlayabilirsiniz.

Muhasebe Yönetimi​

Müşterileriniz için manuel fatura ekleyebilir, ödenmiş veya ödenmemiş faturaları görüntüleyebilir ve yönetebilirsiniz.

Destek Sistemi​

Müşterileriniz, müşteri panelinden destek talebi oluşturarak tarafınızdan teknik destek, bilgi ve diğer tüm konularda bildirim yapabilirler.

Toplu SMS ve E-Posta​

Haber, duyuru ve kampanyalarınız için müşterilerinize toplu sms ve e-posta gönderimi yapabilirsiniz.

Özelleştirilebilir Bildirimler​

Ürün/hizmet alımları, teknik destek talepleri, parola hatırla fatura hatırlatma vb. gibi bildirimleri özelleştirebilirsiniz.

Sayfa Yönetimi​

Sayfa yönetimi ile kuruluşunuz ile ilgili tanıtıcı ve bilgilendirici sayfalar ekleyebilir, düzenleyebilir ve yönetebilirsiniz.

Blog Sistemi​

Sektörünüz ilgili özel yazılar ve makaleler yayınlayabilirsiniz.

Hizmetler​

Verdiğiniz hizmetleri ana sayfada ikonlu bir şekilde yayınlayabilirsiniz.

Referanslar (Çalışmalar)​

Yapmış olduğunuz çalışmaları detaylı olarak görsel ile birlikte ekleyebilir ve yayınlayabilirsiniz.

Müşterilerimiz (Logolu Gösterim)​

Müşterilerinizin logolarını web sitenizin ana sayfasında yayınlayın.

Foto Slider​

Web sitenizin ana sayfasında büyük bir alanda fotoğraflar ile görsel geçişler ekleyebilir ve yönlendirme yapabilirsiniz.

Müşteri Yorumları​

Firmanız hakkındaki müşteri yorumlarını ana sayfanızda yayınlayabilirsiniz.

Menü Yönetimi​

Web sitenizin üst kısmında yer alan menü sistemini, yönetim panelinizden düzenleyebilirsiniz.

%100 FULL SEO​

Sef link yapısı + her sayfa için özel meta bilgileri ekleyebilme + otomatik sitemap ile site içi seo optimizasyonunuzu yaptık bile :)

Sınırsız Renk! (MultiColor)​

Firma kurumsal renklerinize uyum sağlayacak şekilde tema renklerini değiştirebilirsiniz.

Header Arka Plan İmajları​

Tüm sayfalar için farklı ve özel header background imajlar yükleyebilirsiniz.

Gelişmiş Dil Yönetimi​

Gelişmiş Dil Yönetimi Gelişmiş dil yönetimi ile istediğiniz kadar dil ekleyebilir ve yönetebilirsiniz

Cache - Önbellek Sistemi​

Cache, önbellek sistemi ile web sitenizin sayfaları jet gibi açılır.

Google PageSpeed + GTMetrix​

Yüksek Google PageSpeed Insights ve GTMetrix değeri ile, Google'nin gözünde daha iyi pozisyonda olun!

Tam Güvenlik + Tam Koruma​

Yazılımımız tüm bilinen güvenlik açıklarına karşı gerekli kontrol ve testlerden başarı ile geçmiş olup, gerekli tüm donamıma sahiptir.
    Diğer Özellikler;
    • Yönetim panelinden logo ve favicon yükleyebilirsiniz.
    • İletişim bilgilerini yönetim panelinden düzenleyebilirsiniz.
    • Sosyal medya butonları için bağlantılar ekleyebilirsiniz.
    • Google Analytics kodunuzu yönetim panelinden ekleyebilirsiniz.
    • İletişim sayfasında, ulaşım krokinizi Google Maps olarak ekleyebilirsiniz.
    • İletişim formları, kayıtlı e-posta adresine gönderildiği gibi, aynı zamandayönetim panelinde de listelenir.
    • Paypal aktif/pasif yapabilme.

• Etiketler
    ajans scripti domain scripti hosting scripti reseller scripti
  • DMCA compliant image