Php Script Lmszaı - Lms(Öğrenme Yönetim Sistemleri) Scripti

BlackSoul46

Yeni Üye
NullCash
352
LV
0

Uyarı: içeriği görüntüleyebilmek için   Giriş yap veya   Kayıt ol

• Çevrimiçi eğitim işletmeleri için kapsamlı bir çözüm
• Gerçek iş ihtiyaçlarına ve gereksinimlerine dayalı
• Çoklu içerik türleri (Video kursları, Canlı sınıflar, Metin kursları, Tartışma, Ödevler, Kısa Sınavlar, Kaynaklar, İncelemeler)
• Genel ve özel sınıflar
• Sınav ve sertifika
• Zoom, Youtube, Vimeo ve AWS entegrasyonu
• Posta Yapılandırması
• Çevrimiçi 1'e 1 toplantı bağlantısı
• Çevrimiçi 1'den birçok toplantıya bağlantı
• Tek ve birden çok eğitmen
• Örgütsel eğitim sistemi
• Toplantı hatırlatıcıları
• Kullanıcı İzinleri
• Değişken komisyonlar
• Sınıf destek sistemi
• Duyuru panosu
• Tartışma
• Şu anda dünya çapında 4 ödeme ağ geçidi
• E-posta ve sosyal oturum açma
• Çoklu canlı sınıf sistemleri desteği
• Çoklu dil
• Tamamen duyarlı
• Tamamen özelleştirilebilir
• Ön uç RTL desteği
• SEO Yönetim Sistemi
• Çok dilli içerik
• Öğretmen Bulucu
• Yerelleştirme sistemi
• Birçok kurs türü
• Eğitmen Derecelendirme Düzeyi
• Öğrenci Sertifikası
• Yönetici Panosu
• Ödeme Ağ Geçidi tüm sipariş raporu
• Destek Bilet Sistemi
• Dinamik menü ve sayfaları yönetin

Özellikleri
LMSZai, çevrimiçi bir öğrenme yönetim sistemi içeren web tabanlı, duyarlı bir uygulamadır, bu sayfada ve canlı demoda görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca aşağıdaki listede önemli özellikleri de kullanabilirsiniz.

Çoklu içerik desteği: LMSZai, video kursları, canlı dersler (Zoom) gibi çoklu içerik türlerini destekler.

Eğitmenler: LMSZai'yi bir pazar yeri olarak kullanabilir veya bir eğitmen hizmeti olarak kullanabilirsiniz.

Online toplantılar (Zoom): Eğitim materyallerinin yanı sıra eğitmenler ve kuruluşlar online toplantı satışı yapabilecek.

Ödeme ağ geçitleri (4 Dahil): Farklı ülkeler için desteklenen 4 ağ geçidi vardır. Paypal, Stripe, Razorpay, SSLCOMMERZ.

Youtube & Vimeo & AMAZON AWS S3 desteği: viedeo upload, AWS S3, Vimeo & Youtube video linklerini ücretsiz ve güvenli video depolama olarak kullanabilmeniz için ders bölümleri olarak kullanabilirsiniz.

Sosyal ve E-POSTA girişi: Kullanıcılar sosyal hesapları (Google, Twitter ve Facebook) kullanarak sisteme giriş yapabilir, ayrıca E-posta ve giriş desteklenir.

Parolayı unut: E-posta Varifikasyonunu kullanarak parolayı unutun.

Tamamen özelleştirilebilir: Tüm içerikler, metinler, resimler, CSS ve JS kodları özelleştirilebilir olacaktır.

Muhasebe sistemi: LMSZai, işlem takibi, satış analizi, gelişmiş raporlar, geri ödemeler, manuel muhasebe, ödemeler, fatura vb. sağlayan yerleşik bir muhasebe sistemi içerir.

Paylaşılan barındırma desteği: Pahalı VPS veya kurumuş sunucular için ödeme yapmanıza gerek yok! LMSZai, minimum paylaşımlı bir barındırma planına kurulabilir.

Yerelleştirme: LMSZai çok dillidir ve çevrilebilir. Tüm resmi para birimleri dahildir. RTL modu desteklenir.

Değişken komisyon oranları: Değişken komisyon oranlarını kullanarak kullanıcı sadakatini artırın. En aktif eğitmenler için ekstra komisyon oranları tanımlayın ve onları teşvik edin.

Personel ve izinler: Belirli erişim seviyelerine sahip farklı departmanlar için personel oluşturun. admin panelinde çeşitli yönetici ve personel için Rol Yönetim sistemi.

Tamamen duyarlı: Yüksek kaliteli duyarlı tasarım, içeriğin farklı cihazlardan erişilebilir olmasını sağlar.

Eğitmen, yönetici tarafından kontrol edilen sıralama seviyesi rozeti (satış ve öğrenci kayıt kuralları) alabilir. Sınırsız sınav, ödev ve sertifika oluşturun ve bunları kurslara atayın.

Rozetler ve ödüllendirme sistemi: Eğitmenin eylemleri ile ilgili farklı dosyalar tanımlayın. Rozetler eğitmenlere otomatik olarak atanacaktır.

Pazarlama seçenekleri: Pazarlama kampanyaları gerçekleştirmek için gelişmiş indirim kodları, içerik promosyonları, öne çıkan sınıflar, kurs indirimleri, e-posta haber bültenleri vb. gibi çeşitli pazarlama özellikleri vardır.

Bildirimler: İlgili her işlemden sonra otomatik bildirimler gönderilecektir. Ayrıca kullanıcılara promosyon ve özelleştirilmiş bildirimler gönderebilirsiniz.

Profesyonel yönetici paneli: Güzel yönetici panelinde her şey kontrolünüz altında. İşlevlere dayalı birçok erişilebilirlik, rapor ve liste vardır.

Destek sistemi: Öğrenciler her derste tartışma sayfasını kullanarak anlaşılır ve işlevsel bir ders destek sistemi içerisinde öğretim elemanları ile iletişime geçebileceklerdir.

Ayrı paneller: LMSZai, eğitmenler, kullanıcılar ve kuruluşlar için farklı veri türlerine sahip ayrı paneller içerir.

Çok Dilli İçerik: Web sitesi içeriklerini farklı dillerde tanımlayın. İçerik, kullanıcı diline göre yüklenir ve kullanıcı çoklu dil oluşturabilir ve kullanıcı varsayılan dili seçebilir.

Canlı Ders Sistemi : Eğitmen ZOOM kullanarak canlı ders alabilir.

DB-X

Null Attackers
Awards
2
NullCash
1,754
LV
0

Eline emeğine sağlık tüm bilgileri eklemişsiniz . :) indirme linki ve vürüs total linkleride eklerseniz makbüle geçer

DB-X

Null Attackers
Awards
2
NullCash
1,754
LV
0

linki gönder düzenlerim ben

Z3hiR

Back-end Developer
NullVips Usta
Awards
1
NullCash
1,659
LV
0

Merhabalar,
Konu içerisinde indirme linki, virüs total linkleri hala eklenmemiş gözüküyor konu yönetime bildirilmiştir.

DMCA compliant image