Merhaba Gençler!

TekNefes

"Her Dost, Dosta Dost Doğru Dost Olmuyor" Y.D-1993
Yeni Üye
Awards
1
NullCash
5
Ben , Yılmaz DURU , 1967 (57yaş ) Ankara doğmluyum. 1986 dan beridir bilgisayar başında uyurum. Türkiye'de "DeLi_oP " ve "NostraKabus" bilinen kişisiyim. Kırıtmaya gerek yok, Türkiyen'nin ilk Hack grubu olan Gölge Tim'in kurucusu ve yöneticisiyim.
Bizim zamanımızda kimse oradan buradan program elde edip Show yapıp kendini Hacker' olarak tanıtan Lamerler den değildik. Biz kendimiz üretirdik programlarımızı, virüs, trojanlarımızı. Gölge Team Dünyada 400 elemanı ile en büyük Hack grubuydu ve devletine sağdık kişilerden oluşan bir ekipti.
Bildiğiniz bilmediğiniz 25 Dilde programı en üst düzeyde kullanırım. 9 yabancı dili konuşur, yazar anlaşırım. Şimdi emekli oldum artık bir köşede 1986 dan beri ürettiğim oyun piyasasında sizin oynadığınız oyunları üretiyorum.
Ukalıktan , boş insanlardan, her söze " BEN" diye giren kişilerden nefret ederim. Saygı, efendi aydın kişilere ve sorulan sorulara, mantıklı olduğu sürece yanıt veririm , sorunlarını çömeyi severim .

Sadece "KENDİNİZİNİZ TANITIN" diye bir başlık vardı bende kendimi tanıtmak istedim.

Unutama!
Kimse kimseye bir şey yapmaz.
"Kim ne yaparsa Kendine, Yapar Kendi Kendine,
Kim ne Söylerse Kendine, Söyler Yine Kendi Kendine."
( Y.D-1999)

La Câlin

Dengemde Yok, Dengimde.
Administrator
Awards
3
NullCash
13,479
Hoşgeldin seni biz banlamistik ?

TekNefes

Yeni Üye
Awards
1
NullCash
5
Biliyorum , sıkıtı değil. Hayatta basit şeylere kafa yorarsanız, büyük sorunlara ayıracak kafanız kalmaz. Bir daha olmasın diye kendimi her zaman olduğu gibi açık aleni olarak deşifre ettim genç kardeşim. Benden kimseye zarar gelmez, tam tersi beni elinin altında tıutan bir eli ile değil avuçla balı yer :)

La Câlin

Dengemde Yok, Dengimde.
Administrator
Awards
3
NullCash
13,479

TekNefes

Yeni Üye
Awards
1
NullCash
5
teşekkür kardeşim, elimden geldiğince dilimi tutarım.

DB-X

Warezim Kings ✗
Awards
1
NullCash
1,754
Merhaba tekrar foruma hoşgeldiniz.

TekNefes

Yeni Üye
Awards
1
NullCash
5
Uyarı: içeriği görüntüleyebilmek için   Giriş yap veya   Kayıt ol
Basic , ABasic , QBasic, GWBasic, C#, C++, ASSEMBLY, Python 'dan tutun HTML, Js, PHP 'ye kadar daha aklıma gelmeyen bir çok yazılım. Son dönemlerde mobil uygulamaları daha iyi tanımak içinde Angular ve Kotlin üzerine yoğun çalışmalrım sürmekte :)

Pekçok genç gibi ordan burdan başkalarının yatığı rojelerin üzerini deiştirip alinin külahınıveliye giydirmiyouz. Çalışıyoruz, Öğreniyoruz, Üretioruz...

Tavsiye ederim sizlerde bunu yapın. İnsanın kendi pişirdiği bir yemeği yemek kadar lezzetlisi yoktur.

DMCA compliant image