Merhaba Nullvips Ben Marazxonur

teknonur

Yeni Üye
NullCash
307
LV
0

Bu Kullanıcı Forumdan Kalıcı Olarak Yasaklanmıştır.
Öncelikle şundan bahsetmek isterim. Aklınıza gelen ilk soruyu sorayım. Evet Kullanıcı adımın Adanalı Dizisi'ndeki Maraz Ali karakteri ile bir ilgisi var :)
2008'li yıllarda Metin2 oyununun hayatımızı yeni girdiği o yıllarda tabi arka planda Ceza'nın "Fark Var" şarkısı çalarken vadide uzman keserek dolu düşürmeye çalışıyorduk. Onun etkisiyle oynadığımız oyunda hesabın kullanıcı adını o şekilde yapmıştım. Zaten o oyun sayesinde bu sektöre girdim. Kullanıcı adım taaa o zamanlardan bu zamana kadar bi anı hatıra olarak kalmaya başladı. Şimdilerde sadece forum sitelerinde kullanıyorum :)

Şimdi gelelim asıl cevap vermem gereken sorulara :)

• Daha önceden üye olduğunuz platformlar,
*****, R10, Yer6, vb. gibi form sitelerinde üyeliklerim mevcut.
  • İlgi alanlarınız,
İlgi alanım PHP scriptilerinde düzenlemeler yapıp yeni eserler ortaya çıkarmak.
  • Öğrenmek istedikleriniz,
PHP dilinde çok aşırı profesyonel değilim. Zamanla öğrendiğim çok şey oluyor. Şu anki bildiklerim beni idare etmese de götürüyor. Siz değerli hocalarımdan her geçen gün bir konu daha öğrenmek bana keyif katıyor.
  • Bizi nereden buldunuz,
Farklı bir formda Admin'in takipçisiyim. O nereye biz oraya :)
  • Nasıl bir forum ortamında olmayı hayal edersiniz.
Birbiri ile yardımlaşan, öğreten ve öğrenen, sıcak samimi bir ortam var burada. Konulara yapılan yorumlarda bunu gördüm ve hissettim. Umarım uzuuun yıllar beraber birlikte oluruz.

İlginiz için teşekkür eder, iyi forumlar dilerim. Saygılarımla

La Câlin

Dengemde Yok, Dengimde.
Administrator
Awards
3
NullCash
14,642
LV
1

Hoşgeldiniz, Aradığınız Ortamı Yakalamanız Dileğiyle.

hyper38

NullVips Usta
Awards
1
NullCash
602
LV
0

hocam foruma hoşgeldin burasıda bir aile formu istediğin şekilde umarım istediğin karşılığı alırsın güzel şekilde ki her zaman öyle olucaktır.

DMCA compliant image