Merhabalar

ustahakki

Yeni Üye
NullCash
0
Merhabalar, ben ustahakki yani emekli çatı ustası 65 yaşındayım 52 yaşında bilgisayarla tanışan ve öğrenme azmi sayesinde oldukça mesafe kat eden, gözlerini bozana kadar kitap okuyan (Bu nasıl çatı ustası dediğinizi duyar gibiyim) photoshop kullanmayı kendi kendine öğrenen, wordpress konusunda kimseye akıl danışmayacak kadar işlerini halledebilen hatta bir ara yazılıma merak sarıp uykusuzluğa dayanamadığı için ara veren şu an aktif olarak 6 haber sitesi, bir html oyun sitesi, bir tane şehrimi tanıttığım tanıtım sitesi olmak üzere aktif 8 site yöneten proje aşamasında olan upload sitesi kurmayı hedefleyen (alan adı alınmış) kısaca tam bir öğrenme delisi yaşını almış 4 çocuk ve 5 torun sahibi emekli bir kişiyim, tüm forumu sevgiyle selamlıyorum.

La Câlin

Dengemde Yok, Dengimde.
Administrator
Awards
3
NullCash
13,479

DB-X

Warezim Kings ✗
Awards
1
NullCash
1,754
Yaşasın foruma dayı gelmış dayı hoşgeldın

ustahakki

Yeni Üye
NullCash
0
Öncelikle iyi dilekleriniz ve ağırlamanız için teşekkür ederim lakin bazı arkadaşların ironimi yaptığını yoksa dalgamı geçtiğini anlayamadım evet 65 yaşındayım ve yaşımdan da çok hoşnutum bu hayatta edindiğim çok tecrübe var ve bundan sizinde istifade etmenizi isterdim, ben bana saygı duyana sonuna kadar saygı gösteririm ama benimle dalga geçilmesini asla tasvip edemem bu nedenle forum admininden özellikle üyeliğimi iptal etmesini istirham ediyorum, ayrıca herkesin benim yaşıma geldiği zaman bu güne geri dönerek bir anımsamasını istiyorum, kalın sağlıcakla.

DB-X

Warezim Kings ✗
Awards
1
NullCash
1,754
Uyarı: içeriği görüntüleyebilmek için   Giriş yap veya   Kayıt ol
Öncelikle burda kimse kimse ile dalga geçme haddine sahip değil. Buna asla müsade etmeyiz. Bu konuda gönlünüz rahat olsun.
Sizde taktir ederseniz. genç bir platform içerisinde rabbım daha uzun ömürler versn 65 yaşında olup bu yaşta kendini geliştiren birini aramızda görünce. insan biraz şaşırıyo. Saygı konusuna gelirsek platformumuzun en büyük kırmızı çizgisi saygıdır hocam..

Keyifli forumlar dilerim

La Câlin

Dengemde Yok, Dengimde.
Administrator
Awards
3
NullCash
13,479
Uyarı: içeriği görüntüleyebilmek için   Giriş yap veya   Kayıt ol
Güzel açıklama ağzına sağlık, arkadaşımında belirttiği gibi aramizda 57 yaşında admin bile mevcut sadece yaştan dolayı birazcık şaşırdık diyebilirim.
Dalga geçmek küçümsemek forumda kimsenin hakkı değil bilginiz olsun iyi forumlar dileriz.

⠀⠀⠀⠀⠀

防护靴
Yönetici
Moderatör
Awards
1
NullCash
106
Selamlar,
-
Türkiyenin En Kapsamlı "Warez / Yazılım" Sitesine Hoşgeldiniz. Kalıcı Olmanızı Temenni Eder İyi Forumlar Dileriz.
-
Aklına Takılan Herhangi Bi Sorunda @Admin İle İletişim Kurmaktan Çekinme !
--
🥰Forum Kurallarımızı Okuyup Onaylamayı Unutma : https://nullvips.com/konu/forum-kurallari.291/
-
:cool: Premium Olmak İstersen : https://nullvips.com/premium/
-
Keyifli Vakit Geçirmeniz Dileğiyle İyi Forumlar.
----------------------------------------------------------------------

t61k36

Yeni Üye
NullCash
0
Bu Kullanıcı Forumdan Kalıcı Olarak Yasaklanmıştır.
Aramıza hoş sefa geldiniz. 65 yaşında olmanız ve bu işe meraklı olup, gönül vermeniz çok hoş ve mutluluk veren bir durum :)

DMCA compliant image