Açık Kaynak Satış Ortaklığı Paneli (Affiliate Management System) Son Sürüm-Dokunulmamış

Açık Kaynak Kod İçerir
Ü

Üye silindi 168

Merhabalar. Bir seneden fazla süredir ara sıra üzerinde çalışmalar yaptığım bir sistemdir. Henüz stabil bir hale getiremedim. Yazılımcısı, özelleştirme konusunda fahiş fiyatlar istediği için, kullanmak konusunda tereddüt ettiğim bir yazılımdır.

SAAS modelinde oluşturulmuş, birden fazla e-ticaret web sitesinin satış ortaklığını üstlenerek, kendi içerisindeki ortaklarına para kazandırmayı amaçlayan bir satış ortaklığı yönetim sistemidir. Türkçeleştirme çalışmalarını sildim, v4.0.0.7 sürümünün stabil bir şekilde lisans doğrulamasını aşabilir, sistemi kullanabilir duruma gelirsek, Manuel Türkçeleştirme işine girişeceğim. Dokunulmamış sürümün kurulum aşamasını atlatabilme konusunda desteğiniz olursa, yorumlarsanız sevinirim.

İndirme dökümanlarındaki dosyalar en güncel versiyon olan v4.0.0.7 versiyonudur. Lisans Kırma işlemi yapılamamış halidir.

Screenshot..

Uyarı: içeriği görüntüleyebilmek için   Giriş yap veya   Kayıt ol

Codecanyon Linki :

Demo Adresi :

Dokunulmamış Dosyalar İndirme Linki :

Dokunulmamış Dosyalar Virustotal Linki :

#######

Yukarıdaki dosya kurulum sırasında lisans istemektedir. En güncel versiyonun lisans kırılımını yapamadım. Yapabilecek arkadaşlar ilgilenip paylaşabilirler ise, sevinirim.

Peki güncel versiyonu nasıl kurdum?
v4.0.0.4 sürümünün lisansı kırılmış install klasörünü düzenledim. v4.0.0.7 sürümünün install dosyaları ile değiştirdim. Kurulum esnasında herhangi bir problem olmadı. Ancak, eski sürümler database verilerini install/assets/jquery.min.js ile çekiyor. Yeni sürümde veritabanı verilerini nereden çektiğini bulamadım. Bu nedenle v4.0.0.7 sürümüne eski veritabanını yüklüyor. Eksik tablolar olduğu için de sistem stabil çalışmıyor.

Gözüme takılan 5 adet sorun farkettim.

1.sorun: v4.0.0.4 sürümünün install klasörü ile kurulum yaptıktan sonra girişte tekrar lisans girmenizi istiyor.
1.çözüm: \application\views\admincontrol\setting\steps\password.php dosyasını açıp, içindeki herşeyi silip kaydetmek.

2.sorun: Membership Payment sayfasında düzenleme bölümü çalışmıyor.
2.çözüm: phpmyadmin üzerinden ''setting'' tablosunu açıp yapı kısmından ekle yaparak ''setting_is_default'' değerini eklemek.

3.sorun: Global Ayarlar>Konfigürasyon>Front Template kısmından tema değiştirilmiyor.
3.çözüm: phpmyadmin üzerinden ''theme_pages'' tablosunu açıp yapı kısmından ekle yaparak ''is_header_menu'' değerini eklemek.

4.sorun:Dil dosyaları ''export'' yapılıyor ancak her yolu denedim ''import'' edilmiyor.
4.çözüm: Çözüm bulamadım. Veri tabanındaki tablo eksikliğinden kaynaklanıyor olabilir.

5.sorun: Global Ayarlar>Logs Tree kısmı çalışmıyor.
5.çözüm: Çözüm Bulamadım.

Konuyla ilgili v4.0.0.4 sürümünün install dosyaları indirme linki:

Konuyla ilgili v4.0.0.4 sürümünün install dosyaları virustotal linki:

Dosyalar hiç bir şekilde virüslü değildir. Lokalde 3 antivirus ile tarattırdım, ayrıca virustotal sonuçlarını da konuya ekledim.

Güncelleme :

v4.0.0.7 Sürüm Database Dosyası İndirme Bağlantısı :

v4.0.0.7 Sürüm Database Dosyası Virustotal Sonucu :

Hali hazırda bir projede kendim kullanmayı düşünüyorum. 6-7 aydır hayata geçiremedim. Sistemin bazı altyapılardaki entegrasyon mantığını henüz net olarak çözemedim. Denemek kullanmak isteyen kişiler ile ortak çalışmaya açığım.

Moderatör tarafında düzenlendi:

La Câlin

Dengemde Yok, Dengimde.
Administrator
Awards
3
NullCash
13,379
Ü

Üye silindi 168

Lisans çözümün sadece install içerisinde olduğunu, paneldeki sorunların ise yeni güncelleme ile birlikte gelen database ile ilgili olduğunu düşünüyorum. Güncel versiyonun database.sql dosyasını hiç bir yerde bulamadım, bende kendimce böyle bir çözüme gittim, genel itibari ile sistem çalışıyor, 5-6 site üzerinde entegrasyon satış izleme denemeleri de yaptım sorunsuz çalışıyor, ancak her sistemin kodlama mantığı her sistemin değişkenleri yazılımcısına göre değiştiği için ve bende kodlamadan fazla anlamadığım için bu satış ortaklığı sisteminden tam verim alamıyorum :) Güzel bir ekip çalışması ile kusursuz bir proje ortaya çıkarılabilir. Codecanyon üzerinde 59 dolara sadece karnak dosyalarını satıyorlar, destek almak için 59dolarlık bir destek paketi daha satın almanız gerekli denildi ve bir kaç gün önce ''iyzico ekler misiniz?'' diye sorduğumda, 400 dolar maliyeti olacağını söyledile, Türkiye'de yaşıyorum dolar 8TL diyemedim diyemedim :)

M

Misafir

Tamamen hepsi hataların lisans la hatası var tek biyerden kaldırmak soru çözmez bazı dosyalarında api yada key olarak yada varkli yol vererek işlem yapılıyor lisans görmediği zamanda otomatik hata olayları patlak verir bunun önüne geçmek için lisansı kaldırmadan önce kod yapısını incelemek sonra diyer dosyaları ele almanız lazım o zaman dediğiniz hata veren sayfalar stabil çalışma ya başlar işlem basit ama çoğu kişi kısa olsun hemen işlem yapayım diyor :)

U

ulusoy35

lisans kodlarını kaldırmaya gerek yok
yabancı null bir sitede paylaşılmışsa şayet lisans iptal edilmiştir
lisans farklı iptal ediyorlar yani kurulum ekranında lisans istesede iptal edilmiş oluyor rasgele rakam sala next de
kurulumu gerçekleştirecektir

Ü

Üye silindi 168

Problem lisans aşamasında değil. Yabancı sitelerde de bu sürümü kırabilen olmamış. En fazla 4.0.0.6 sürümünü kırmışlar. O da stabil değil. Lisans generator kodu mevcut eski sürüm install klasörü içerisinde. Aslında problem hiç yok. Kurulum yapılıyor. Site çalıştırılabiliyor. Ancak, veritabanında tablo eksik olduğu için bazı özellikler çalışmıyor. Gözüme takılan 3 tanesinin çözümünü buldum. Kalan iki tanesi de sorun yaratacak cinsten değil. Bu hali ile de kullanılabilir. Ancak, son sürümün dokunulmamış halini koydum ki, aramızdan birileri can sıkıntısına ilgilenebilir, zaman geçirmek için bakabilir, yapılabilir bir çözümü var ise, v4.0.0.7 sürümünün lisans aşamasını(eski sürümlerde crackli install çekmeye gerek kalmadan) kırabilir ise, tadından yenmez bir hale gelecektir :)

Ü

Üye silindi 168

El değmemiş sürümdür. Lisans problemi vardır. Lisansı atlatma yöntemini de yazdım ancak %100 stabil değl. Sıkıntıları mevcut. Kodlar incelenip, son sürüm lisansını atlatmak gerekecek. bu sayede sorunsuz kullanılabilir.

• Etiketler
    affiliate network marketing networking nulled script saas satış ortaklığı
  • DMCA compliant image