Hoşgeldin Sayın Misafir ! Null Vips | Warez php Scriptler

Forumumuz henüz ücretsizken kayıt olun ileriki tarihlerde kalıcı olarak yeni üyeliklere kapanacak ve artık foruma erişiminiz olmayacaktır bu yüzden kayıt olmak 5 dakika sürmeyen bi işlemdir unutmayın ki din, dil , ırkınız bizi ilgilendirmez bizi ilgilendiren karakterinizdir.

La Câlin

Dengemde Yok, Dengimde.
Administrator
Web sitesi
nullvips.com
NullCash
11,090
Windows 10 işletim sistemiyle bugüne kadarki en iyi deneyimi kullanıcılara sunan Microsoft aradan geçen 6 yılın ardından yeni işletim sistemi ile karşımıza çıktı. Windows 10‘u 29 Temmuz 2015 tarihinde piyasaya süren şirket, Windows 11’i bugün yani 24 Haziran 2021 – Perşembe günü duyurdu. Lansman sonrasında Windows 11 yenilikleri neler? Windows 11 nasıl indirilir? gibi kullanıcıların aklında birçok soru işareti oldu.

Bizde canlı olarak takip ederek tüm gelişmeleri sizlere aktardığımız lansman sonrasında Windows 11 özellikleri ile karşınızdayız. Gelin, şimdi Microsoft’un yeni işletim sistemine yakından göz atalım.

Windows 11 özellikleri neler? İşte yenilikler​

Bugün düzenlenen etkinlikte tanıtılan Windows 11, bir önceki nesle kıyasla ciddi tasarım farklarıyla geliyor. Bunlardan en çok dikkat çeken ise kuşkusuz “Başlat” menüsü. Bu menüyü sol alt köşedeki pozisyonundan biraz daha ortaya yerleştiren Microsoft, iptal edilen Windows 10X ile benzer bir deneyim sunuyor. Windows 8 ile hayatımıza giren canlı kutucuklar özelliğini bu sürümde kaldıran şirket, bunun yerine tıpkı Android ve iOS‘taki gibi daha sade bir arayüz tercih etti.

Windows 11

Yeni bir pano kullanıma sunan şirket, çoklu pencere kullanımını kolaylaştırıyor. Kullanıcılar yeni pano modunu kullanarak verimliliği artırıyor. Aynı zamanda şu anda kullanımda olana kıyasla çok daha iyi görünen ve güncellenmiş karanlık mod desteği bu sürümle hayatımıza girdi.

Bundan sonra uygulamalar ve belgeler için ayrı bir arama kısmı getiren şirket, pencerelerdeki keskin köşelerden vazgeçerek yuvarlak bir tasarımı tercih ediyor. Ayrıca Microsoft‘un, uygulamaları Windows 11‘in desteklediği çeşitli modlara hızlı bir şekilde eklemenize olanak tanıyan ek ayarlar da bulunuyor. Windows 11‘in bu yeni sürümü, “Snap Group” adı verilen bir özellik sayesinde uygulamalarınızın nerede depolandığını hatırlatan bir fonksiyon kazanıyor.

Windows 11

Birden çok monitörü desteklemeye devam edecek olan işletim sistemi, uygulamaların hangi ekranda açılmasını istediğinizi hatırlayacak. Böylelikle uygulamaların her zaman doğru ekranda açıldığından emin olacaksınız. Sadece tasarım olarak değil performans anlamında da geliştirmeler bu işletim sistemiyle hayatımıza giriyor.

windows-11-tanitildi-iste-yenilikler.jpg

Windows 11 güncellemeleri, bir önceki nesle kıyasla yüzde 40 daha küçük olacak ve artık arka planda otomatik olarak gerçekleşecek. Bu durum bitmeyen güncelleme derdinin artık yaşanmayacağı anlamına geliyor. Uygulama entegrasyonu için de yoğun mesai harcayan Microsoft, Teams’i doğrudan işletim sisteminin içine entegre olacak. Doğrudan görev çubuğuna dahil olan uygulama, Windows 11 kullanıcılarının arkadaşlarını, ailesini veya iş arkadaşlarını aramasına olanak tanıyacak.

Tıpkı Android ve iOS gibi Widget desteği kazanan Windows 11, yapay zeka desteği kazanacak olan widgetlar, kişiselleştirilmiş bir akış ekranı sunacak. Pek çok dokunmatik fonksiyonu da beraberinde getirecek olan işletim sistemi, tabletlerde kullanabileceğiniz hareketleri ve dokunma özellikleri kazanıyor. Böylelikle tablet modu tamamen ortadan kalkıyor.

Xbox desteği artıyor!​

Oyunculara verdiği destekle gündeme gelen Microsoft, Windows 11 ile beraber Xbox fonksiyonlarını artıracak. PC oyunlarında daha iyi optimizasyon yapması beklenen şirket, tüm yapımlarda otomatik HDR desteği sunacak. Uyumlu bir monitörü olan her kullanıcı, DirectX 11 ve DirectX 12 oyunlarında yüksek dinamik aralık (HDR) teknolojisinin tadını çıkaracak.

Windows 11

Ayrıca ve hız ve performans güncellemesi kazanan işletim sistemi, daha önce Xbox Series X / S’te karşımıza çıkan DirectStorage’ı kullanacak. Bu durum, Windows 11’de oyun yükleme sürelerini hızlandırmayı ve NVMe sürücülerin gücünü en verimli şekilde kullanmayı amaçlıyor.

Xbox Game Pass, şirketin aylardır test ettiği yeni Xbox uygulaması sayesinde Windows 11’e de dahil ediliyor. Bu aynı zamanda Xbox uygulamasına entegre edilmiş xCloud’u da içeriyor, böylece oyuncular, Microsoft’un bulut sunucularından donanımlarına bağımlı kalmadan oyun oynayabiliyor.

Windows 11

Son olarak, Windows 11’deki en büyük değişikliklerden biri de yeni mağaza oldu. Yeniden tasarlanan ve normalde Windows uygulama mağazasında bulunmayan bir dizi uygulama bu sürümle beraber işletim sistemine dahil edildi. En büyük sürpriz ise Adobe Creative Suite, TikTok ve Instagram dahil olmak üzere Android uygulamalarının mağazaya dahil edilmesi oldu.

Burada geliştiricilere ciddi özgürlükler tanıyan şirket, isterlerse kendi ödeme sistemlerini bile kullanabileceklerini açıkladı. Amaçlarının ilham vermek olduğunu açıklayan CEO Satya Nadella, “Windows her zaman yaratıcıların egemenliğini temsil etmiştir” dedi.

MAKALE KAYNAĞI:
Uyarı: içeriği görüntüleyebilmek için   Giriş yap veya   Kayıt ol

MAKALE YAYINCISI: SHIFT DELETE

WİNDOWS 11 İNDİR
RAR PW:

disk.yandex.com.tr/d/U9XLY51WWNfNtA

Son düzenleme:
B

biDepo

Kendi görüşüm; Windows 10 daha stabil değilken, her güncelleme ile kullanıcı deneyimi daha da kötüye gidiyor (bkz: kaş yaparken göz çıkarmak). Windows 11'i piyasaya çıkarmaları özellikle de temelden bir değişiklik sunmayışları bir çok işlemci modellerini desteklememesi bir çok bilgisayara da kurulmayacak olması büyük sorun :)

XP ve Windows 7 harici diğer sistemleri stabil gelmiyor bana.

La Câlin

Dengemde Yok, Dengimde.
Administrator
Web sitesi
nullvips.com
NullCash
11,090
I

izmirli

Usta emeğine sağlık. Bu win 11 Aynı win 8.1 gibi olacak. Hiç tutmayacak.Üstüne hemen win 11.1 weya 12 çıkarırlar.O kadar berbat bir arayüz var ki heleki her işlemcinin desteklememesi tam saçmalık..Bunu yapan Mühendis kendi işlemcisine göre yapmış galiba.

Arco

Love null
Yeni Üye
NullCash
234
Şahsen klasik tasarımdan çok fazla uzaklaştılar , tamam yenilik iyidir ama dur , bir tanesini adam akıllı yapsaydınız.

freesoft

Yeni Üye
NullCash
0
windows 11 kullanmak istiyorum ama sıkıntı filan veriyormu

Ü

Üye silindi 168

Sisteminiz eski ise, donanım desteklerini araştırın. Windows 11 sürümünde donanım bakımından yetersizlikler mevcut. Eski bir sistem kullanıyorsanız, windows 10 enterprise kullanın. Yeni bir sistem kullanıyorsanız bunu değerlendirebilirsiniz. Ayrıca
tarayıcıyı tam ekran moduna alarak canlı deneme yapabilirsiniz.

black

Yeni Üye
NullCash
116
deneyen varmı driver konusunda sıkıntı ceken varmı kasma varmı boştayken ne kadar ram kullanıyor

La Câlin

Dengemde Yok, Dengimde.
Administrator
Web sitesi
nullvips.com
NullCash
11,090
Ben çok memnunum ve uzun zamandır da kullanıyorum, driver problemi yok fakat windows 10 dan 1 çita üstte diyebilirim.
Ram ve işlemciyi kullanırken dengeliyor.

La Câlin

Dengemde Yok, Dengimde.
Administrator
Web sitesi
nullvips.com
NullCash
11,090

duhangs

Yeni Üye
NullCash
343
denemedım henuz ama pc yı degıstırırsem hep free dos alıyorum bır sekılde bulaşabılırım. wın 10 da cok sık problemler cıkmaya başladı
kronık seylerı halletmek sıkıntı verıyor artık arama çubukları kılıtlenmesı yazı yazmaması, falan her zaman guncel seylerı bellı bır zaman sonra denemek belırlı acıkları kapatmak demektir.

Leto

Yeni Üye
NullCash
0
Gerekli programlarla lite haline getirip paylasabilirim daha stabil oluyor

EJDER

NullVips Usta
NullCash
83
Windows 11 kullanmak için daha güçlü bir bilgisayara ihtiyacımız olacak ama güzel işletim sistemi ilk defa indirecek olanlara hayırlı olsun

muic

Yeni Üye
NullCash
0
Bu Kullanıcı Forumdan Kalıcı Olarak Yasaklanmıştır.
Teşekkürler

Klimalı_Tabut

Elinde Karakalem Gökkuşağı Yaratmanı Bekler Hayat
Warezim Kings ✗
NullCash
6,000
Hain windows seni 2 gb ramda çalıştırana kadar canım çıkmıştı :D

IRed

Null Subscriber 1
NullCash
990
emeğine sağlık teşekkürler

• Etiketler
    windows 11 indir windows 11 iso windows 11 key windows 11 pro windows 11 release windows 11 türkçe windows son sürüm indir
  • DMCA compliant image
    1,832Konular
    27,678Mesajlar
    9,631Kullanıcılar
    fratx16Son üye
    Üst Alt