Wordpress Tema Arşivim (Ioncube Şifresiz Tasarımlar)

HÜLAGÜ HAN

Yeni Üye
NullCash
0
ayyfbsx.jpg

Tümü ioncube şifrelemeleri kırılmış, şifresiz tasarımlardır. Hepsini ayrı ayrı paylaşmak yerine tek paket hâlinde paylaşmak istedim. İşinize yarar umarım, Esen kalın

La Câlin

Dengemde Yok, Dengimde.
Administrator
Awards
3
NullCash
13,504
Elinize sağlık konu güncellendi.

HÜLAGÜ HAN

Yeni Üye
NullCash
0
Uyarı: içeriği görüntüleyebilmek için   Giriş yap veya   Kayıt ol

Aynen bepeak tasarımında söylediğiniz gibi lisans sorunu mevcut. Arşivdeki tasarımların şifresiz kırılmıştan kasıt, daha çok ioncube şifrelemesinin kırılmış olmasını belirtmek içindir. Bepeak tasarımı çok gelişmiş bir tasarım olduğundan ve tasarıma özel olarak yazılmış pek çok modül içerdiğinden, lisans sorunu olsa da ioncube şifrelemesini kırılmış şekilde arşive ekledim. Lisans sorununu çözen olursa, arşive ekleyip konuyu güncellerim.

bu sayfadaki arkadaş lisans sorununu çözmüş. Tasarımın önizlemesi için o sayfaya göz atabilirsiniz.

DB-X

Warezim Kings ✗
Awards
1
NullCash
1,754
Elinize sağlık. ben bi inceliyeyım

DB-X

Warezim Kings ✗
Awards
1
NullCash
1,754
indirip kullanacak kişiler dikkat etsin.

DB-X

Warezim Kings ✗
Awards
1
NullCash
1,754
kırılmış deniyor ama. safir anka bu dosyları kırılmadıgı sürece bir cacık olmaz

HÜLAGÜ HAN

Yeni Üye
NullCash
0

Çektiğim şekilde arşive ekledim. Verdiği hatalar basit sorunlar. Örneğin diziplus tasarımındaki framework klasörüne girin ve tema-dili.php dosyasını açın,

Kod:

açtığınız php dosyasındaki komutları, üstekiyle değiştirin anasayfa da warning diye çıkan hatalar çözülecek. Sadece tırnak işareti ' ' eksik olduğu için bu uyarıyı verdiriyor. Çözemeyecek sorunlar değil, şu an projelendirmeye gerek duymadığım için çektiğim şekilde arşive attım.

Kırılan dosya functions.zip klasörünün içinde yer alıyor, dikkatli bakın:

mfw3elm.jpg

HÜLAGÜ HAN

Yeni Üye
NullCash
0

İndirdiğiniz her şeye elbette dikkat edin, ancak 150mb'lık arşiv dosyasında karışık php komutları diye uyarı almak gayet doğal. Arşiv içindeki dosyaları tek tek taratmanızı salık veririm.

Tek uyarı veren Eset-NOD32'nin de "PHP/Obfuscated.F Potentially Unwanted" şeklinde hatalı uyarı verdiği söylenmiş;

HÜLAGÜ HAN

Yeni Üye
NullCash
0
Ah vah edecek durum yok, arşiv içinde bepeak gibi tasarıma özel pek çok gelişmiş modül yazıldığından, Eset karışık php komutu diye uyarı çıkartıyor. Aynı uyarıyı önbelleğe erişen tüm php komutları için çıkartıyor ancak modülün çalışması için önbelleğe erişmesi şart. Diğer koruma yazılımları bir uyarı vermemiş dikkat ederseniz, verede bilirdi. Önemli olan koruma yazılımının uyarı vermesi değil, hangi uyarıyı neden vermesi. Koruma yazılımları trojan diye uyarı veriyorsa, dikkate alın ancak önbelleğe erişti diye karışık php komutu diyorsa, bu sorunu başka nerelerde yapmış diye göz atın. Yine de yardımcı olmaya çalıştığınız için teşekkürler.

DMCA compliant image