Zulasepetim.com.tr Kendini Tanıtıyor [Okuyun Gecmeyi̇n!]

turkbeyligi

https://zulasepetim.com.tr/
Yeni Üye
NullCash
0
Merhabalar ben ZulaSepetim.Com.Tr kurucusu nihat büyük bir hedefle yola cıktıgım bu yolda tek bir hedefim var büyümek ve daha iyi bir yere gelmek istiyorum
web site kodlamadan anlamam ama sizlerden bana sponsor olmanız bu sponsorluk istegim nedir onu size soyliyim ?
web tabanım yoktur bana epin-oyun-dijital ürün satabilecegim 1 aylık lisanslı olarak tasarım salayabilirseniz 2 nci ay icerisinde 2 katı bir odeme saglayabilirim sadece
bu yolda beni yanlız bırakmayın

elimden geldigim yere kadar gitmeyi düsünüyorum tabi guven problemi yasanacaktır haklısınız takdir once allahın sonra sizindir
keyifli gunleriniz olsun beni dinlediginiz icin tesekkurler saolun var olun

ZulaSepetim.Com.Tr
Nihat Tufan

La Câlin

Dengemde Yok, Dengimde.
Administrator
Awards
3
NullCash
13,498
Herşey iyi güzel yanlız ilk alan adını değişin derim.

turkbeyligi

https://zulasepetim.com.tr/
Yeni Üye
NullCash
0
suan naktim yk bu ayın 20 sinde maas alıyorum onun icin 1 aylık lisanslı epin scriptti sponsor olacak arıyorum 20 sinden sonra 300 degil 600 1000 gine veririm

rexsa1

Yeni Üye
NullCash
0
Yıllık hosting verebilirim isterseniz maddi olarak sponsorluk olamayacağım inşallah sponsor olacak arkadaşlar çıkar temennim o yönde

666

NullVips Usta
Awards
1
NullCash
158
Uyarı: içeriği görüntüleyebilmek için   Giriş yap veya   Kayıt ol
warez scriptleri çok fazla tavsiye etmem bir çoğunda php döngüsü vs değiştirilip mysql e kadar veya reklam ödeme gibi işlemlere müdahale edilmektedir. Sıfırdan yazdırabilirsiniz veya alabilirsiniz. Sıfırdan yazdırmak daha güvenli olabilir. Alırsanda o şirket bir gün el dğeiştirip güncelleme altında php döngüsü vs değişebilir. Epin sektöründe epin satmak için sağlaycılara mesaj atarak daha uygun olabilir. Yani zula epini satacaksan zula ya mail atıp toptan satın alacan. Bu şekilde daha uyguna gelecektir. Güven ortamı sağlaman lazım. Reklam çıkman lazım. Gerekli yasal işlemleri oluşturman lazım. Api sistemi oluşturman lazım api sisteminde kar oranın olmaz piyasandan yüksek satarsan alamazlar. O yüzden toptan alım daha iyidir.

ufuktok

Yeni Üye
NullCash
0
Hoşgeldiniz, tasarımsal anlamda sponsor değil, şurda 2.000 3.000 ücreti karşılığında çok güzel tasarımlar elde edersiniz.

DMCA compliant image