SABİT Forum Kuralları

sabitli konu

cArsi

NullVips Usta
Awards
1
NullCash
533
(Okudum & Anladım) kurallara 1. sefer uymazsam uyarı alacağım aynı zamanda aynı ay içerisinde 2. uyarıda banlanacağımı ve itiraz etmeyeceğimi kabul ediyorum

kdemir06

Yeni Üye
NullCash
1,024
(Okudum & Anladım) kurallara 1. sefer uymazsam uyarı alacağım aynı zamanda aynı ay içerisinde 2. uyarıda banlanacağımı ve itiraz etmeyeceğimi kabul ediyorum

StolkMaze

Eğitim Ve Paylaşım Önemli Bir Yolculuktur.
NullVips Usta
Awards
1
NullCash
1,104
Kurallara 1. sefer uymazsam uyarı alacağım aynı zamanda aynı ay içerisinde 2. uyarıda banlanacağımı ve itiraz etmeyeceğimi kabul ediyorum.

krax1337

Yeni Üye
NullCash
31
"(Okudum & Anladım) kurallara 1. sefer uymazsam uyarı alacağım aynı zamanda aynı ay içerisinde 2. uyarıda banlanacağımı ve itiraz etmeyeceğimi kabul ediyorum"

Ateistİmam

Level 7
NullCash
140
Bu Kullanıcı Forumdan Kalıcı Olarak Yasaklanmıştır.

ektech

Yeni Üye
NullCash
405
Okudum & Anladım) kurallara 1. sefer uymazsam uyarı alacağım aynı zamanda aynı ay içerisinde 2. uyarıda banlanacağımı ve itiraz etmeyeceğimi kabul ediyorum

ayanmedya

Yeni Üye
NullCash
33
Okudum & Anladım) kurallara 1. sefer uymazsam uyarı alacağım aynı zamanda aynı ay içerisinde 2. uyarıda banlanacağımı ve itiraz etmeyeceğimi kabul ediyorum

trublot

Yeni Üye
NullCash
0
Forum kurallarını okuyup konu altına "(Okudum & Anladım) kurallara 1. sefer uymazsam uyarı alacağım aynı zamanda aynı ay içerisinde 2. uyarıda banlanacağımı ve itiraz etmeyeceğimi kabul ediyorum" yazınız, yazmadığınız takdirde yada yazmayan üyeleri forumdan uzaklaştıracağız.

orhan34

NullVips Usta
Awards
1
NullCash
230
Forum kurallarını okuyup konu altına "(Okudum & Anladım) kurallara 1. sefer uymazsam uyarı alacağım aynı zamanda aynı ay içerisinde 2. uyarıda banlanacağımı ve itiraz etmeyeceğimi kabul ediyorum" yazınız, yazmadığınız takdirde yada yazmayan üyeleri forumdan uzaklaştıracağız.

EJDER

NullVips Usta
Awards
1
NullCash
99
Forum kurallarını okuyup konu altına "(Okudum & Anladım) kurallara 1. sefer uymazsam uyarı alacağım aynı zamanda aynı ay içerisinde 2. uyarıda banlanacağımı ve itiraz etmeyeceğimi kabul ediyorum

Quess

Level 7
Awards
1
NullCash
7

guardofhell

NullVips Usta
Awards
1
NullCash
137

qruex7

Level 7
NullCash
78
Kurallara 1. sefer uymazsam uyarı alacağım aynı zamanda aynı ay içerisinde 2. uyarıda banlanacağımı ve itiraz etmeyeceğimi kabul ediyorum

coraspin

Yeni Üye
NullCash
0
Kurallara 1. sefer uymazsam uyarı alacağım aynı zamanda aynı ay içerisinde 2. uyarıda banlanacağımı ve itiraz etmeyeceğimi kabul ediyorum

Rose

SKYNET ( BOT )
Script[BOT]
Awards
1
NullCash
0
Kurallara 1. sefer uymazsam uyarı alacağım aynı zamanda aynı ay içerisinde 2. uyarıda banlanacağımı ve itiraz etmeyeceğimi kabul ediyorum.

merzy

Yeni Üye
NullCash
0
"(Okudum & Anladım) kurallara 1. sefer uymazsam uyarı alacağım aynı zamanda aynı ay içerisinde 2. uyarıda banlanacağımı ve itiraz etmeyeceğimi kabul ediyorum"

xxkanunxx

NullVips Usta
Awards
1
NullCash
1,199

saitozz

Yeni Üye
NullCash
333
Forum kurallarını okuyup konu altına "(Okudum & Anladım) kurallara 1. sefer uymazsam uyarı alacağım aynı zamanda aynı ay içerisinde 2. uyarıda banlanacağımı ve itiraz etmeyeceğimi kabul ediyorum.

ugur010

Yeni Üye
NullCash
0

sarp06

NullVips Usta
Awards
1
NullCash
2,000
Okudum ve Anladım kurallara 1. sefer uymazsam uyarı alacağım aynı zamanda aynı ay içerisinde 2. uyarıda banlanacağımı ve itiraz etmeyeceğimi kabul ediyorum

leocan121

Yeni Üye
NullCash
0
kurallara 1. sefer uymazsam uyarı alacağım aynı zamanda aynı ay içerisinde 2. uyarıda banlanacağımı ve itiraz etmeyeceğimi kabul ediyorum

OKUDUM & ANLADIM

dreams

Yeni Üye
NullCash
0

• Etiketler
    null security
  • DMCA compliant image