SABİT 📢Forum Sitemiz Devir Edilecektir | Detaylar Içeride 🔥

sabitli konu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

La Câlin

Dengemde Yok, Dengimde.
Administrator
Awards
3
NullCash
13,515
Merhaba Saygıdeğer Üyeler,
Forum hayatımıza son vermek adına çıktığımız bu yolda nullvips.com ve diğer (5 forumumuzu ) devretmek adına açtığımız bu konuya hoşgeldiniz.)

Warezi düzgün karakterli ve şuan'ki üyelerimizi yarıda bırakmayacak yapıya sahip yeni forum sahibi aramaktayız, bu kolay değil farkındayım onca emeği son verip siteyi kapatıpta gidebilirdik lakin warezin yeni kişiler görmeye ihtiyacı var.
forumun gelişiminde veya yeni şeyler eklenmesinde yeni forum sahibine yardımcı olunacaktır ayrıca öğrenmek istediği şeylerde gösterilecektir detaylı şekilde.

neden bıraktığımıza gelecek olursak şuan'ki piyasa ciddi anlamda çoluk çocuk ve varoş kaynıyor adam akıllı rakibimiz diyebileceğimiz kimse yok kolay kolay olamazda onlarda haklı bi yandan çünkü tüm yazılımların temeli buradan çıkıyor.
biz yine forumda olmaya devam edeceğiz farklı bi üyelik ile destek sunmak ve yardımcı olmak adına en azından forum sistemini kapsayana kadar bunun yanı sıra yeni forum sahibi isterse bi süre daha bizde barınabilir.
foruma ait olan mail ve diğer shell panelleri exploitler ve lisans panelleri TELEGRAM GRUBUDA DAHİL yanında verilecektir nullvips.com şuanda hiç bi hukuk sürecine girmemiştir alacak kişiyede bu konularla başa çıkacağını göstereceğiz tabi ki kendi isterse.
evet baya bi süre yorulduk yeri geldi kendimizden bişiler verdik ama artık bu piyasa bizim gibi kaliteli forumları hak etmemektedir.
şuanda bulunan ve devir edilene kadar yeni premium alacak üyeler bu durumdan kesinlikle etkilenmeyecek yine premium destek ve yazılımlara erişimi olacaktır kısaca forumda değişen tek şey kişiler olacak bu konuda içiniz rahat olsun.
evladım gibi gördüğüm bu forum için bi fiyat belirlemedim sadece ciddi kişiler ile konuşulacak ve ben uygun gördüysem o kişiye devir edilecek gidipte daha konuşmayı çözemeyen veya karakter yoksunu bi adama devir tabiki edemeyiz isterse verdiği teklif güzel olsun.
her neyse diyeceklerim bu kadar konu hakkında ciddi dönüşleri bizlere mesaj yoluyla iletebilirsiniz.
sorunuzuda iletebilirsiniz.
iyi forumlar.
La Calin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
DMCA compliant image